2733
2734
عنوان

جواب این پیامو چی بدم ؟؟

284 بازدید | 28 پست

بچه لطفا کمک کنید من به ایشون گفتم واسه عید تشریف نیاوردید اصفهان

بعدش ابن پیامو داد بگین من چی بهش بگم لطفا درجواب

کاربری دست دونفره🥰۴ سال خواننده خاموش بودم پس تازه نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چشم

هرموقع اومدید قدمتون روی چشم

انشاالله در طول سفر همگی صحیح و سالم باشید و ب دور از بلا

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
2740
بهش گفتم نیومدی اصفهان کی بهمون سر بزنی

راستش بخوای من از این جور صحبتا خوشم نمیاد ادم تو یه انپاس میذارن شاید شما برنامه داشته باشین برین مسافرت..‌‌چی معنی داره همه جاهای که میخواد بره بگه😅😅

بهش گفتم نیومدی اصفهان کی بهمون سر بزنی

اها چیز بدی نگفتی 

بهش بگو سلام  خوب هستین خانواده خوبن ممنون  سال نو شماهم مبارک ایشالا سال خوبی برای خودتون و خانوادتون باشه

بسلامتی بیایید یه سرم بما بزنید خوش اومدید 

راستش بخوای من از این جور صحبتا خوشم نمیاد ادم تو یه انپاس میذارن شاید شما برنامه داشته باشین برین م ...

خیلی محترمانه و مودبانه جواب سوال ایشونو دادن دیکه از این محترمانه تر چی میخواستن بگن؟

خیلی محترمانه و مودبانه جواب سوال ایشونو دادن دیکه از این محترمانه تر چی میخواستن بگن؟

خب معنی نداشت بگه میخوایم بریم اینجا و اونجا..‌.محترمانه بود شاید استارتر خودش میخواد بره مسافرت جواب قطعی بده ...

2706