2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

با آب سرد خودتو بشور

داروخانه بگو شاید پمادی چیزی داشتن براش 

بخاطر یبوست های پی در پی هست

صبح ناشتا ۴ ليوان آب ولرم گرم بخور 

با غذاهات فلفل دلمه ای یا سالاد یا سبزی بخور

کیوی هفته ای چند تا بخور

لواشک بخور

انجیر خشک بنداز داخل شیرولرم نرم که شد بخور

2738
با آب سرد خودتو بشور داروخانه بگو شاید پمادی چیزی داشتن براش  بخاطر یبوست های پی در پی هست ...

الان بملین میخورم ولی مشکلم زایده هس ک با هر سری یوبو ست بزرگتر میشه الان انقد بزرگ شده که نمیتونم از درد بشینم

الان بملین میخورم ولی مشکلم زایده هس ک با هر سری یوبو ست بزرگتر میشه الان انقد بزرگ شده که نمیتونم ا ...

مدت زمان طولانی بایو یبوست نشی خودت دلیل یبوست شدنتو پیدا کن تحرکت کمه ؟ کم آبی ؟ مشکل گوارشی داری ؟ من خودم ازمایش دادم منیزیمم حداقل بود درمون کردم خوب شدم 

منم هموروئید دارم

گلم خون رو مدفوعت هم دیدی تا حالا؟؟ 

یبوست بشم یا موقع دقع زور بزنم خون میاد رو مدفوع تو چی؟ 

بیرون زدگی از مقعد دارم مثل گوشت اضافه 

گاهی درد و سوزش مقعد

منم هموروئید دارم گلم خون رو مدفوعت هم دیدی تا حالا؟؟  یبوست بشم یا موقع دقع زور بزنم خ ...

شقاق مزمن داری مثه من

من میرم توالت میشینم دست به مقعدم میزنم میبینم خونیه...گوشت اضافم دارم

منم هموروئید دارم گلم خون رو مدفوعت هم دیدی تا حالا؟؟  یبوست بشم یا موقع دقع زور بزنم خ ...

همورویید نداری شقاق مزمن شدی باید بشینی ٣ بار هربار ٢٠ دقه تو اب گرم که مقعدت از حالت تنگی دربیاد که زخمات خوب بشه ...پودرم دکترم داده گفته بریز تو اب بخور یه یوبوستت ازبین بره

2706