2737
2734

خانوما توروخدا راهنمایی کنین منو همین الان با مادرشوهرم بحث کردم یه ادم زبون نفهم زبونش اندازه....  لاله الله... بددهن و بیشعور ولی روزی ۲٠ رکعت نماز غذا میخونه دعامیخونه مسجد میره ولی چنان زبونش نیش داره که از دستش باید زار زار گریه کنی رو حجاب حساسه من حجابم ازاده اما پیشش چادر میپوشم که بهش برنخوره امشب داشتم ظرفارو میشستم یهو اومد میگه بده به من میشورم میگم نه میشورم خودم دستامم پر کف بود میگه نه بده میخام دهنمو بشورم میشورم ایناروهم منم میگم نه خودم میشورم برین شما ورداشت باداد میگه زبون ادم نمیفهمی میگم میشورم منم اخلاقم اینه وقتی ازیه حرفی ناراحت میشم جمع رو ترک میکنم رفتم دستامو توحیاط شستم وقتی اومدم دیدم جلو خواهرشوهرم و پدرشوهرم خودشو زده به موش مردگی شروع کرد به غرغر کردن که چیزی نگفتم توناز داری...  من به خوبیت خاستم بشورم یکم نشستم جوابشو ندادم خونه ام طبقه پایینشه باخوشرویی خدافظی کردم هنوز اومدم تو پله ها صدا غیبتش میومد زنیکه ی....  به خدا انقد اعصابمو بهم ریخته ببخشید طولانی شد 

یعنی یه جوری بد دهن. و بدزبونه که نمیتونین فکرشو بکنین بارها و بارها با زبونش دلمو شکسته...  طبقع پایینش زندگی میکنم انقد دخالت میکنه که نگو خیلی سخته دارم با یه زبون نفهم خشک مقدس سرو کله میزنم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کار خوبی کردی ناراحتیتو نشون دادی یه مدت دست به ظرف نزن تا بفهمه که مودب باشه ضمنا دیگه ظرفاشو یه آب بکش بعد غذا توش بخور (فقط ظرف خودتو منظورمه) آخه کی دهنشو رو ظرفها و توی سینک میشوره

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
تقریبا همشون همینن من که قطع رابطه کردم چند ساله امشبم باز یاد کاراش افتادم واگذارش کردم بخدا 

خیلی سخته به خدا اشغال عوضی فقط به فکر نماز و روزه اس ولی زبونش  عین ماره به خدا من ازخودم تعریف نمیکنم پیشش حجاب دارم باهاش مهربونم هیچ وقت جوابشو ندادم ولی همش سرم داد میزنه یعنی نه با من کلا اخلاقش همینه

2740
 اگه نرم زندگیمو خراب میکنع با کنایع و مظلوم بازی هاش جلو شوهرم گریه میکنه که شما نمیاین دیدنم ...

برو خونش کاری نکن واسش زنیکه اعصابش از جای دیگه خورد بوده سر تو خالی کرده. 

حرفای بعدشم شاید درمورد شما نبوده، بسپار به خدا

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
 اگه نرم زندگیمو خراب میکنع با کنایع و مظلوم بازی هاش جلو شوهرم گریه میکنه که شما نمیاین دیدنم ...

عزیز بعضیا نماز و مسجد رو از روی عادت میرن

از ابنکه اگر نرن زن همسایه درموردشون چه فکری میکنه و دیگران چه فکری میکنن

ایمان در زبان با ایمان در عمل و قلب فرق داره

کاش شکه مذهبی بود 

اینا مذهب و خراب میکنن

کار خوبی کردی ناراحتیتو نشون دادی یه مدت دست به ظرف نزن تا بفهمه که مودب باشه ضمنا دیگه ظرفاشو یه آب ...

باور کن انقد ادم نامردیه از پله ها نرفتم پایین صدا مظلوم بازیاش میومد که من که چیزی نگفتم و فلاننن یکساعت قرقل میکرد 

یبار رفتی همچین داستانی شد صداش و ظبط کن بده شوهرت گوش کنه 

شوهرم میدونه چجوریه اخلاقشو کلا باهمه بد دهنه اما فعلا مجبوریم اینجا بمونیم چون کرایع نمیدیم 

2706