2737
2739
عنوان

دلم واسه شوهرم سوخت

328 بازدید | 13 پست

من ۱۶ روزه که ای یو ای کردم هنوز تست ندادم همش منتظرم پری بیاد اونم خیلی امیدواره و استرس داره همش میپرسه پریود نشدی ‌که حالت تهوع نداری خسته نیستی اگه پریود بشم میمیرم بهش بگم 

خودت گل .....  پیرهنت گل.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت بخاطر دیگران از بین نبر 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728

الهییی به حق همین شب دامنت سبز بشه...واییی که میدونم چی میکشی...مثل خواب بودم برام فکر میکردم هیچ وقت مادر نمیشم...الان دو تا فرشته کنارم آروم خوابیدن...🥰🥰🥰مطمئنم تو هم به زودی مادر میشی...

۴ دوره دارو گرفتم هر بار پری میومد و نابود میشدم .بار آخر دکتر گفت باید بری ای یو ای ...منم لج کردم گفتم نمیخوام ...همون ماه رفتم مسافرت و بی خیال دوا و درمون شدم ،باورت نمیشه یک هفته از وقتم گذشته بود و از ناباوری بی بی چک هم نمیزدم..😭😭😭😭

زن دایی همسرم به زور برام خرید گفت بابا شاید حامله باشی...رفتم سرویس بی بی رو زدم دیدم بللللله خدا برای منم خواست حالا تو دستشوییی گریییییه زندایی شوهرم پشت در گریهههه😂😂😂😂الهیییی به حق همین شب یه خاطره حوبم اینطوری برای تو رقم بخوره...

الهییی به حق همین شب دامنت سبز بشه...واییی که میدونم چی میکشی...مثل خواب بودم برام فکر میکردم هیچ وق ...

پیام بالا رو دیشب تایپ کردم دوستم،سایت باز نشد نتونستم بفرستم امروز کلی دنبال تاپیکت گشتم 🥰🥰🥰اسمتم یادم رفته بود..بالاخره پیدات کردم...میشه بهم خبر بدی اگه حامله بودی ان شاءالله 

2738
پیام بالا رو دیشب تایپ کردم دوستم،سایت باز نشد نتونستم بفرستم امروز کلی دنبال تاپیکت گشتم 🥰🥰🥰اسمت ...

سلام عزیزم مرسی که با حرفات بهم امید دادی من ۶ ساله اقدامم و این دومین دوره ای یو ایم بود که صب بیبی زدم و منفی بود الان پری اومد شوهرم شب کاره فقط خدا میدونه از صبه چجوری بغضمو نگه داشته بودم و همین که رف یه دوساعتی های های گریه کردم دکتر گفته که برم ای وی اف 

سلام عزیزم مرسی که با حرفات بهم امید دادی من ۶ ساله اقدامم و این دومین دوره ای یو ایم بود که صب بیبی ...

الهییی بگردم....قربونت برم خیلی ناراحت شدم...آسنا جون اگه دوست داری میگی مشکلت چیه؟

الهییی بگردم....قربونت برم خیلی ناراحت شدم...آسنا جون اگه دوست داری میگی مشکلت چیه؟

تنبلی تخمدان شدید دارم بدون دارو پری نمیشم شوهرمم یکم تحرک اسپرمش کمه

تنبلی تخمدان شدید دارم بدون دارو پری نمیشم شوهرمم یکم تحرک اسپرمش کمه

عشقم دقیقا مشکلمون یکی بود😊😊😊منم همین مشکل شما رو داشتم..درخواست دوستی میدم بهت دوست داشتی بپذیر بیشتر بحرفیم