2733
2734
عنوان

اگه احیا گرفتید گوشی چرا دستتونه؟

759 بازدید | 58 پست

مسخره ها .هی دعا کنید دعا کنید 

یه لحظه اون گوشی بزار زمین قرآن و بردار تسبیح بردار ذکر بگو جانماز بردار نماز بخون . از سر شب یه سره انلاینید و از شب قدر میگید ولی یک ثانیه با خدا خلوت نکردید .من که الان جاییم و بدلایلی احیا نگرفتم ولی یه سری تونم خیلی خنده دارید .به خیالتون عزای امام علی رو گرفتید ولی از این تاپیک می‌پرید تو اون تاپیک

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

به شما ارتباطی داره ؟؟؟!!؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ت خیلی خوبی حتما ت دخالت ت کار بقیه نکن سرت تو کارت باشه اگ راس میگی بدرد خودت بمیر کاریم ب کس نداشته باش

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁
2740

ه باشه شما خوبی 

من با تی وی فقط گوش کردم 

فردا شب مهمان افطاری دارم  درگیر کارام بودم تا الان 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

دعا خوندیم تموم شد عزیزم... دارم سحری میپزم و تو سایت میچرخم... امشب نتونستم برم احیا بخاطر کمردرد. ولی دلم اونحا بود. التماس دعا

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706