2737
2739

دیشب شام خونه زنعموم یودیم بعد پسر عمه ۳۰ سالم زد دوغو چپ کرد بعد پسرعموی۳ سالم گفت فلانی(پسرعمم) رید تو دوغ ماسعی میکردیم بحث و عوض کنیم فایده نداش🤣🤣🤣

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  

پسر عمم بچه بود خیلی پاستوریزه بود البته الانم هست

من و دختر عمم داشتیم باهاش کل کل میکردیم اذیتش میکردیم اینم اومده بود چیزایی که تو مدرسه یاد گرفته بگه منتها از بس پاستوریزس اشتبا فهمیده بود  دراومده میگه حالا ک اینطوره انگشتم تو چستون

پسر عمم بچه بود خیلی پاستوریزه بود البته الانم هست من و دختر عمم داشتیم باهاش کل کل میکردیم اذیتش م ...

😮😮😮🤣🤣🤣🤣

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پسر من ب دوغ میگ غود😂😂 ربطی نداشت ولی قشنگ میگف🤭🤭

اره🤣🤣🤣

مادربزرگم(مامان بابام) فوت کرد 

پسر داداشم کوچیک بود 

همینجوری که بازی میکرد

یهو رفت پیش اون یکی مادر بزرگم،

اینجوری کرد: 

میگن بی بی مُرده  

تو کی میخوای بمیری؟

قیافه ی ما تو اون لحظه  

2740
مادربزرگم(مامان بابام) فوت کرد  پسر داداشم کوچیک بود  همینجوری که بازی میکرد یهو رفت پی ...

اوهه😲😲

بازی می‌کردم با پسر خالم ۳ سالشه یکدفعه اسباب بازیش خراب شد جلوی همه تو جمع  بلند گفت بیتا اسباب بازیم خراب کرد هر چی میگفتم یکی میخرم بلند تر میگف😂ابرو نذاش

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
2706