2733
2734

سلام دوستان امروز خونه مادر بزرگم بودم خالمم بودش و پسرش ازین گوشی جدیدا داشتش و کلا حسودیم شدش قدشم ۱۳ سالشه ۱۸۰ هستش چاق و مادر پدرم داره دلی من چی 🥲این چ زندگیه ی گوشی دارم قدیمه همش هنگ میکنه ی بازی نمیتونم بزیزم چقد تفاوت زندگی اخه خدا همه چی بهش داده دلی قد من چی شبشه ۱۲ ساله ها هستم 

باباش ۳۰ میلیون حقوقشه و بهترین کارو میکنه توشرکت و بیمه هم داره مادرش اینده داره و خود پسر خالمم قدش ۱۸۰ ای خداا اخه من چیکار کردم بخدا ک اینجوری باید تقاص بدم اینده مادرم چی میشه ؟ تا کی میخاد ب این خراب بودنش ادامه بده ؟😡😡

میخام خودکشی کنم راحت بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما ۳۰ تومن مفاف نمیده ۱۶.۵ ماهی مهد بجه ۲۴ اجاره خورد و خوراکم و ... سفرم که نمیریم

خوش بحالتون ۳۰ میلیون توخابمم نمیبینم 🥹🥹🥹این چ زندگی ک من دارم کاش بمیرم ایشالله دعا کن خدا تورو بیشتر از من دوست داره بزار بمیرم دعا کن بمیرم 

ما ۳۰ تومن مفاف نمیده ۱۶.۵ ماهی مهد بجه ۲۴ اجاره خورد و خوراکم و ... سفرم که نمیریم

یکم بگو ۳۰ میلیون چجوریه ؟🤔با ۳۰ میلیون ماهانه چ کارهای میکنید وای ینی میشه ۳۰ میلیون ببنیم 😔😔

2738
شما چند سالته؟؟بجا اینکارا هدف گذاری کن سرکار برو شما هم ب چیزایی ک میخوای می‌رسی ایشالا

درسم چی میشه 😔☹️🤔 این زندگی ک من میکنم من از جهنم دارم بتر زندگی میکنم کاش بمیرم دعا کن تولدمو نبینم ولش کن قسمت نبود 

درسم چی میشه 😔☹️🤔 این زندگی ک من میکنم من از جهنم دارم بتر زندگی میکنم کاش بمیرم دعا کن تولدمو نبی ...

همه آدما تو زندگیشون یسری مشکلات دارن خودم مشکلاتی داشتم ک همین الآنم دارم اثارشو تو زندگیم میبینم اما با بدبختی درسمو خوندم کارمو کردم الان خداروشکر از خیلیا بالاترم فقط لطفاً هدف داشته باش ی روز ب حرفم می‌رسی

2706