2733
2734
عنوان

چرا نی نی سایت این طوریه؟

159 بازدید | 13 پست

من همیشه خواننده خاموش بودم

چون اکانتم مشکل داشت نمی‌تونستم وارد بشم

حالا که وارد شدم و تاپیک می‌زنم هیچکس نمیاد همدردی کنه🫠حتما باید تاپیک جاری و مادرشوهر بزنیم تا پربازدید بشه؟😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره چون هیچکس حوصله چسنالع ندارع عزیزم 

منم بارها دلم گرفته اما هیچکس نیومده 

اینطور وقتا سعی کن خودت خودتو آروم کنی 

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

چندروزه خلوته

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

میشه دعا کنین زودتر به هم برسیم؟ 🫂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2738
آره چون هیچکس حوصله چسنالع ندارع عزیزم  منم بارها دلم گرفته اما هیچکس نیومده  اینطور وقت ...

عزیزم ناله نیست

من چندبار خواستم کسی باهام ابراز همدردی بکنه یا نظر بده

اصلا هرچی

ما آدما موجودات اجتماعی هستیم به هم نیاز داریم

وقتی میتونیم حال همدیگه رو خوب کنیم چرا همینم از هم دریغ میکنیم؟

امیدوارم به خواسته و نیت قلبیت برسی عزیزدلم❤️

فداتشم ممنون همچین شما 🙈🙈🙈

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)