2737
2739

سلام به همگی... بچه ها من تو زندگیم احساس خوشبختی نمیکنم... قبلنا خیلی با امیدواری دعا میکردم اما وقتی میدیدم هیچکدوم از دعاهام مستجاب نمیشن امیدمو از دست دادم

بنظرتون چیکار کنم؟ نماز هم شروع کردم میخونم اما همش حس میکنم خدا منو دوست نداره

باید چیکار کنم خدا از من خوشش بیاد؟😢 خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم شاید به صراحت نیست چیزایی ک میخوای یا زمانش الان نیست من خودم خیلی چیزا از خدا خواستم خیلیا نشد که تازه فهمیدم به صلاحم نبوده ی جاهایی ب زور از خدا خواستم ک اونم فهمیدم چقدر برام بد بوده کاش نخواسته بودم ی جاییم برآورده شدن ک موقعشون بود اصلا نگران نباش خدا حواسش هست 

ببین اولش شروع کردی فکر کن ببین برای چی شروع کردی من قبلاً چند سال پیش همش خدا رو انکار و طوری بودم که فقط اعتقادم زبونی بود یه جا به دلم خورد نماز بخونم و وقتی که بی وفایی آدما رو دیدم و اینکه همه یک روزی میرم به غیر از خدای یکتا واقعا اعتقادم شدید شد بهش

عزیزم شاید به صراحت نیست چیزایی ک میخوای یا زمانش الان نیست من خودم خیلی چیزا از خدا خواستم خیلیا نش ...

بعید میدونم بین این همه دعا حداقل یکیشون به صلاح نبوده باشه🙁 چون اصلا چیزایی نیستن که بخوان به زندگیم صدمه وارد کنن

2740

یک هفته فقط و فقط میوه و صیفی جات بخور بعد کم کم آجیل خام بخور 

یک سم توی بدنت انباشته شده و روی ذهنت تاثیر گذاشته. بعد از ۴ روز دفع میشه و بعدش همش دوست داری بری خرید پیاده روی گردش.

مهمترین روش نزدیکی به خدا انجام واجبات و دوری از گناهانه که شما الحمدالله میفرمایین در این مسیر دارین تلاش میکنین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706