2733
2739

حق الناس به گردنت نباشه حله

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

و منی که آرزوشو دارم 🙏🙏🙏

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
نمیدونم فک نکنم ادم خوبی باشم ته جهنمه جام

اصلا اینجوری فکر نکن تو از کجا میدونی همه آدما اشتباه می‌کنن گناه میکنن گناه های بزرگ اما همین امشب توبه کن از ته دلت سعی کن کمتر گناه کنی نماز بخون حواست به کارات و رفتارت باشه امیدوار باش به این ک خدا دوستت داره چون واقعا داره

و منی که آرزوشو دارم 🙏🙏🙏

وقتی میخواد بیاد ترسناک میشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
وقتی میخواد بیاد ترسناک میشه

بزار بیاد 

این دنیا ترسناک‌تر 

بزار بیاد  این دنیا ترسناک‌تر

منم آرزوی مرگ دارم ولی وقتی حالم بد میشه میترسم بمیرم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
منم آرزوی مرگ دارم ولی وقتی حالم بد میشه میترسم بمیرم

خدا نکنه 

من دیگه عاجز شدم بخدا

2706