2737
2734

میخوام واستون مثال بزنم:

من به رفیقم زنگ می زنم ومیگم علی بیا فردا ساعت۵ بریم کافه ،اونم میگه اوکی بریم...فردامیشه ومن بهش زنگ می زنم ومیگم علی نمی تونم بیام؛دوباره بهش زنگ می زنم وباهاش یه قرار دیگه میذارم ،ولی اون این بار میگه برو بابا دوباره میخوای سرکارم بذاری....

ذهن آدم همینه،اگه توکارهای کوچیک اعتماد ذهنت رو بدست نیاری اون تورو یه بازنده می بینه....تا یه فکرتازه و یه هدف جدید پیدا می کنی ذهنت بهت میگه(این کارسخته.....اگه هم شدنی باشه تومال این حرفا نیستی)وحقم داره چون اعتمادشو بدست نیاوردی... 

لازم نیست شاخ غول بشکنی،هدف های کوچیکتو انجام بده تاکم کم بهت اعتماد کنه،اگه به خودت میگی صبح ساعت ۶ پاشم هرجور شد توهمین ساعت بیدارشو...اگه میگی ۵۰صفحه درس بخونم تا اون ۵۰صفحه ی لعنتی رو تموم نکردی ازجات بلند نشو...وچیزای کوچیک دیگه....

مدیتیشن کارسختی نیست،(نماز اول وقت )بهترین مدیتیشن هستش...روحت آرامش می گیره وحس می کنی من قانون وسبک خودمو دارم توهرشرایطی نمازمو اول وقت می خونم....

بعضیا تمرکز ندارن تودرس خوندن،یه کم که درس می خونن فکرشون همه جا می ره....تو۱۰ صفحه بخون بعدش پاشو چند دقیقه ورجه وورجه کن،یا یه خوراکی بغل دستت بذار بعد از۱۰صفحه به خودت جایزه بده،بعد۳روز این ۱۰صفحه رو بکن ۱۵ صفحه وبه مرور اضافه ش کن

چرامیگم ۶صبح پاشو...جدا ازیادگیری بیشتر تواول صبح توبااین کاریه اعتماد به نفس زیادی می گیری،

چون که به حرفت عمل کردی و ذهنت میگه باریکلا مگه چندنفر الا مثل تو دارن زحمت می کشن....

توجزو اولین ها هستی......

احترام احترام میاره....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
افرین بازم ادامه بده

کارهای کوچیکتو پیروز بشی ذهنت تبدیل به ذهن برنده میشه...واون موقع بهت میگه هرکاری بخوای بکنی من بهت ایمان دارم...

احترام احترام میاره....
بعضی اوقات کارهامو عملی نمیکنم

ویه حس بی خیالی میادسراغت،هی دست دست می کنی وآخرشم ناامید میشی....ولی وقتی انجامش بدی محکم حرف می زنی با اعتماد به نفس راه می ری....

احترام احترام میاره....
2740
2706