2737
2739
عنوان

شب قدر

233 بازدید | 7 پست

سلام به همه خوبین نماز روزه هاتون قبول باشه ان شاءالله که به حق این شب های عزیز همه تون حاجت روا بشین 

سلام خداجونم به آبروی حضرت علی خودت همه رو حاجت روا کن خودت ظهور اقارو برسون خودت غزه رو نجات بده بی بچه ها بچه دار بشن مستاجرا صاحبخونه بشن هر کی عزیزش مریضه زود خوب بشه بیکارا یه کار خوب با درامد حلال پیدا کنن معتادا پاک بشن مجردا ازدواج کنن متاهلا زندگیشون خوب باشه یا مشکلی هم دارن زود حل بشه کسایی که وضع مالی شون خوب نیست وضع شون بهتر بشه سایه ی پدر مادرهامون همیشه بالا سرمون باشه و ازمون راضی باشن و ناراحت شون نکنیم خداجونم خودت پدرمادرهایی که مریضن رو شقا بده اونایی هم که اسمونی شدن روحشون در ارامش باشه و مهمون سفره ی حضرت علی باشن کسایی که باردارن به سلامتی بچه شونو بغل کنن کسایی که بچه ی مریض دارن زود خوب بشن کسایی که غم و غصه ای تو دلشون دارن رفع بشه و دلشون اروم بگیره کسایی که دچار افسردگی و استرس هستن زود خوب بشن کسایی که صبرشون کمه صبرشون زیاد بشه خداجونم خودت شیطون و وسوسه هاو ازمون دور کن و کمک کن راه درستو همیشه بریم خودت کمک کن همیشه به حرف خانواده گوش کنیم خودت کمک کن کسایی که عصبی هستن اروم بشن ‌کسایی که ارژوی هر زیارتی دارن حاجتشون روا بشه کسایی که امسال کنکور و امتحان دارن به سلامتی رشته مد نظرو قبول بشن خودت کمک کن گرونی تموم بشه خودت کمک کن امسال سال خوبی واسه همه باشه خدایا خودت مریضی سرطانو از بین ببر خدایا امشب خیلیا با دل شکسته قران به سر میگیرن خودت حاجت شونو بده خدایا خودت کمک مون همیشه صبور باشیم خدایا خودت به همه مون سلامتی بده و قدر همه چی رو بدونیم خدایا خودت شب اول قبر به دادمون برس اون دنیا به دادمون برس سر پل صراط به دادمون برسو لیاقت اینو بده امام حسین به دادمون برسه خداجونم خودت حاجت دوستام هانیه و مرضیه و سمیه رو بده من دوست نتی زیاد دارم خودت حاجت همه رو بده خودت خانواده ی منم حاجت روا کن و بهشون سلامتی بده خدایا هیچکسو با بچه اش امتحان نکن و هیچکسی رو با پدر مادرش امتحان نکن خودت کمک کن جوری زندگی کنیم که تو راضی و خشنود باشی و زندگی رو سخت نگیریم خدایا خودت همه نی نی سایتی هارو حاجت روا کن امین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

انشاالله همه نوشته هات و حاجتامون برآورده بخیر بشه 

مخصوصا اونجایی که نوشتی شفای بیماران اعصاب و روان و افسرده ها خدایا بحق این شب عزیز همسر منم از این بیماری نجات پیدا کنه 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده

سلام دعاتون خیلی کامل بود ان شاءالله حاجت روا باشین همه دل شاد و تندرست🤲🥺 آقامونم بیان دلمون گرفت غصه داشتیم پیششون برییم و باهاشون دردودل کنیم ایشونم دست بلند کنن برامون دعا کنن ما خیلی بیچاره ایم اقامون و نمیبینیم خوشبحال مردمهای قدیم ک امام و پیامبرشون پیششون بودن چ کیفی میکردن 😔ما بدبختیم 

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر وجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه
سلام دعاتون خیلی کامل بود ان شاءالله حاجت روا باشین همه دل شاد و تندرست🤲🥺 آقامونم بیان دلمون گرفت ...

سلام عزیزم ممنونم لطف داری من دعای زبونی سختمه فقط نوشتنی راحتم واسه همین زیاد میشه 

2740