2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندیدم ولی کسی دیدم خیلی از دعاهاش در حق دیگران به اجابت رسیده آدم خوبیه

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
2728
2740

نخندید.. ولی یه ابجی دارم 8 سالشه.. هر ارزویی میکنه براورده میشه:) بابا بزرگم قلبش یه مشکل داشت.. خوب شد با دعاش:))

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

بله عروسم واقعا دختر پاکیه ودائم الوضو هستش ودعاهاش ردخور نداره 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
نخندید.. ولی یه ابجی دارم 8 سالشه.. هر ارزویی میکنه براورده میشه:) بابا بزرگم قلبش یه مشکل داشت.. خو ...

چرا بخندیم ، کودک هستش و معصوم معلومه خیلی از دعاهاش برآورده میشه🌺

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
ندیدم ولی کسی دیدم خیلی از دعاهاش در حق دیگران به اجابت رسیده آدم خوبیه

میشه بهش بگی برای خانوادم و مامانم دعا کنه

همین الان مامانم داره گریه میکنه بگی خدا شفا شو بده

و اینکه ازش بخای دعا کنه گربم برگرده دارم با گریه تایپ میکنم بخدا

بله عروسم واقعا دختر پاکیه ودائم الوضو هستش ودعاهاش ردخور نداره 

و اینکه ازش بخای دعا کنه گربم برگرده دارم با گریه تایپ میکنم بخدا دلم خونه

نخندید.. ولی یه ابجی دارم 8 سالشه.. هر ارزویی میکنه براورده میشه:) بابا بزرگم قلبش یه مشکل داشت.. خو ...

و اینکه ازش بخای دعا کنه گربم برگرده دارم با گریه تایپ میکنم بخدا

2706