2737
2734
عنوان

بع همسر آیندم چی بگم درباره سایت😪😪😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 105 پست
ببخشید ولی چی ک$ میگی؟😐 اصن چرا باید بگی اصن چی میخاد بگه مگه خب اصلا نیا سایت عجباا😐😑

😶ممنون

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ک با هر لحنی نظر میدم.... . 😶😭😄

وقتی اینو نوشتم نمیدونستم کاربر آقا هستید

فک کردم خانوم هستید و استرستون اینه ک چجوری ب شوهر آیندتون بگید ک تو یه سایت زنونه بودید داشتن همچین استرسی  واقعا خل بازیه

ولی الان ک فهمیدم کاربر آقا هستید باعقل یکم جور در میاد این تاپیک

بهش چیزی نگید کافیه🤷🏻‍♀️

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
من تازه فهمیدم آقایی  من شوهر کنم بفهمم شوهرم تو سایت زنونه بوده…😐🩴

چیکارش میکنی؟

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2731
بخدا من کاری نکردم...اصلن رزم کاربی در اختیار شما

پس چه اصراری هست فکرش رو درگیر کنی و الکی اونو به خودت مشکوک کنی، نیازی نیست بگی بهش 

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
2740
خواهش می کنم 💙 ی @ بزن niniyar_5  الان تگ نکردم ک برای اسی سوءتفاهم پیش نیاد 😄

من بسیار بسیار ممنونم.‌‌‌‌تشکر

من کلا سر یچیزی زیاد پیله نمیکنم زیاد بحثم نمیکنم  میپرسم چیکار میکردی تو سایت  بعد ازش ...

ممنون..دستت درد نکنه

من خیلی ممنونم از بانوان محترم بابت نظرشون به عرض رسوندن.....و وقت گذاشتن.....ان شا الله همیشه سالم و سلامت باشید در پناه خدا....تشکرررررررر

من تااااااااازه فهمیدم جریان چیه استاتر مرد هستن بخاطر همین همچین تاپیکی زدن😐✋🏻 

من خودم به شخصه پارتنرم بهم بگه اینجا عضو بوده قبول نمیکتم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
من تااااااااازه فهمیدم جریان چیه استاتر مرد هستن بخاطر همین همچین تاپیکی زدن😐✋🏻  من خودم به ...

😭😭😭😭خیلی 

2706