2733
2734

یه جوری رفتار میکنه انگار جنس بنجول رو دستش مونده و من باید نهایت سعیمو کنم ک اونا پسندم کنن🤦🏻

با اینکه فقط ۲۴ سالمه از لحاظ قیافه و تحصیلات هم خوبم.

مثلا یکی زنگ زده بود، من ب مامانم گفتم قرار اولو دوست ندارم خونه بیان، اگه شرایط اولیه ش برامون اوکی بود بعدا بیاد خونه

مامانم میگه نه اصرار داشتن بیان خونه خب بیان مگه چیه

من که نمیتونم قانعشون کنم

یا همش میگه اومدن اینجوری نگو اونجوری بگو

واقعا ناراحت میشم از این. رفتارا

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

2سال پیش من 2 تا خاستگار داشتم، به یکیش گفت اونقد از کجا شماره مارو آوردید از کجا؟   سنش کمه وفلان که پشیمون شد رفت

19 سالمه و قبل عید داشتم میرفتم دانشگاه که یه خانمی صدام کرد گف مجردید؟گفتم بله. گفت چندسالتونه ؟گفتم فلان. گف برا پسرکوچکم میخواستم....

گفتم دارم میرم دانشگا دیرم شده اونم رفت  

دست خودم نیس وقتی کسی میاد هول میشم و حس تدافعی میگیرم که میگم نمیخوام ازدواج کنم زوده و فلان درصورتی که خیلی دلم میخواد ازدواج کنم ولی خاستگار نیس. از طرفیم بخاطر پدرمادرم حالت تدافعی میگیرم  

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2سال پیش من 2 تا خاستگار داشتم، به یکیش گفت اونقد از کجا شماره مارو آوردید از کجا؟   سنش کمه وف ...

بر عکس من

اصلا دلم نمیخواد ازدواج کنم حالا حالاها

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا گلم؟ آدم که نمیتونه تا آخر عمرش تنهابمونه

ب نظرم یه تصمیمیه که اگ اشتباه باشه جبرانش خیلی سخته

عملا کل زندگیتو میبازی

هیچوقتم نمیتونی مطمئن شی طرفت واقعا ادم خوبیه یا نه

یه قماره سر زندگی