2737
2734
با عزیز. و. فلان بودنش. کاری ندارم بچه کسی.  ۱سالکی تازه چهار دست و پا میزه. همین که. تو دلش. م ...

شماااا لطفااا این قضیرو حتی ب مادر خودتم نگو ب مادرشوهر جاری هرکسییی نگووووو بچه ظربه میخوره دیدم ک میگم حتی ممکنه خودتم چشمش بززنی همه از بدی ک چش نمیزنن از خوبی و دوس داشتنم بچه چشم میخوره برا ی اسپند دود کن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
 بچه دختر عموم .... دنیا اومده بود هرکی میرفت دیدنش ... جلو مهمونا اسفند میاورد میگردوند .... ...

ما یه فامیل داریم

تا 6 ماهگی به کسی نگفته بود بارداره 

که مثلا کسی چشمش نزنه 

در صورتیکه ما همه مون حداقل دوتا بچه رو داریم

خداروشکر خانواده پر جمعیتی هستیم

والا بچه داشتن و هر موجود زنده ای بلده بچه رو درست تربیت کردن شرطه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال بابا همه فکر میکنن بچشون سوپرمنه هی ماشالا بگید ماشالا به چی بگیم اخه انگار خوندن نوشتن بلد ش ...

من یه رتبه برتر کنکور میشناختم

مامانش میگف از بچگیش نابغه بود

۷ ماهه بود راه افتاد😂😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2728

واقعا بعصیارو درک نمیکنم استاتر بیچاره چی گفت مگه همه حمله کردن؟!

واقعا نینی سایت خیلی عجیبه

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
با عزیز. و. فلان بودنش. کاری ندارم بچه کسی.  ۱سالکی تازه چهار دست و پا میزه. همین که. تو دلش. م ...

عزیزم این همه حساسی تاپیک زدنت چیه پس نمی‌فهممت واقعا 

چشم زخم کاملا وجود داره ولی این واکنش هات خیلی دیگه غیر طبیعیه خب تاپیک نزن عکس نذار زورت کردن مگه تاپیک بزن بپرس بچه کسی رو دیدید توی پنجاه روزگی فلان کار رو بکنه ؟ یا از دکتر بپرس اومدی عکس هم گذاشتی بعد هی میگی ماشاالله بگید درست نیست دیگه توهینه به شعور آدم 

2740
2706