2733
2734

قضیه ازین قراره ک ما تعطیلات عید با شوهرم رفتیم شهرستان قرار بود اون خونه خودشون باشه 

منم برم خونه مامانم ولی طی یه شرایطی ک تو تاپیکای قبلم توضیح دادم نتونستم خونه مامانم بمونم .

و مجبوری تعطیلاتو خونه مادر شوهر پدر شوهرم گذروندم .یه روز شوهرم و دامادشون قلیون چاق کردن

شوهرمم چون میدونس من برا تفریح و اینا گاهیقلیون میکشم ب من گف بیا بشین بکش 

من بهش گفتم نه و اینا چون میدونستم مامانم باباش ازین لحاظا یکم بی جنبه ان و اگ ببینن من قلیون میکشم برام حاشیه درست میشه

ولی اون خیلی اصرار کرد گف فعلا ک مامان بابام نیستن بیا.

منم رفتم کلا دو تا پوک کشیدم یهو مادر شوهرم درو باز کرد اومد 

تا دید من دارم قلیون میکشم شروع کرد ب البوم پند و اندرز بده بیرون آی چرا میکشی زشته و زن ک ازین کارا نمیکنه و فلان . 

منم اعصابم خیلی خورد شد و کلی گریه کردم .

شوهرمم کلی دعوا راه انداخت ک زن منه و دوس دارم قلیون بکشه اصلن ب کسی چه و فلان 

شام هم نخوردیم و با اعصاب خورد وسایلمونو جمع کردیم و برگشتيم خونه🤐🤐😪😪😪😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من کاریش نداشتم ولی واقعا دلیلی نبود دخالت کنه

میدونم عزیزم ❤️ 

کلا پیرزن های نسل قدیم افکارشون همینه 

کاریشم نمیشه کرد 

شاید الان هم فک میکنه که شما باعث دور شدن پسرش شدی و این حرفا 

به نظرم باهاش دهن به دهن نشو و با سیاست رفتار کن 

تا همسرت هم باز طرف تو باشه

حالا چهارتا نصیحتت کرده طبق افکار و عقاید قدیمی خودش دیگه چرا دعوا راه انداختین یا گریه کردی؟!

اخه با لحن بد گفت 

گف زنو چه ب قلیون کشیدن 

تو الواتی و دیگ بند پاره کردی و کلی حرف دیگه

بعدم من احتیاج ب نصیحت کسی ندارم

منم از زنایی ک پاستوریزه هستن خوشم نمیاد  البته توهین نباشه

نه خب ما تو فامیلامون یه زنایی هستن که وقتی میبینن مردا قلیون میکشن میگن عه مام قلیون دوست داریم میرن پیش مردا قلیون میکشن من حس میکنم اونا دارن خود نمایی میکنن حالا همه که اینجوری نیستن

نه خب ما تو فامیلامون یه زنایی هستن که وقتی میبینن مردا قلیون میکشن میگن عه مام قلیون دوست داریم میر ...

نه عزیزم ربط ب خود نمایی نداره 

طرف دوس داره اینکارو صرف ب دلیل خود نمایی نیس

تو هم شاید از یه جیزایی تو زندگیت لذت ببری 

ک از نظر بقیه درست نباشه 

در کل چیز اونقدرا مهمی نیس ب نظرم

منم چند شب پیش خونه ی خواهرشوهرم دعوت بودیم بعد از شام خواهرشوهرم واسه مردا قلیون گذاشت یدونه هم اورد تو حیاط (چون خودش قلیون میکشه) بعد ما زنا تو حیاط نشسته بودیم مردا هم تو اتاق قلیون میکشیدن.... یدفعه خواهرشوهرم به من تعارف کرد گفت بیا بکش من اولش نرفتم ولی اون اصرار کرد تا یه پک کشیدم برادرشوهرم اومد تو حیاط یه چشم غره ای به جاریم رفت گفت تو نکشیااااا پدرتو بسوزنم طلاقت بدم ج.. ن.. د. ه.. ها قلیون میکشن😐انقدر اعصابم خورد شد زهرمارم شد مهمونی.... جاریمم گفت نه عزیزم تو تا حالا این چیزا از من دیدی؟ اونم گفت خلاصه نبینم ازت..... 

2706