2737
2734

داداشم از دیشب تب میکنه ساعت ۴ونیم شیاف ۱۲۵ گذاشتم تبش ۳۹.۱ بود الان ۳۸.۷ اونم دمای زیر بغله‌ چیکار کنم قرص استامینوفن ۳۲۵ بدم روستام شهر دوره بابام خونه نیس ببرمش‌ دکتر چند ماه پیش اینجوری شد شبش تبش رفت رو ۴۱ ولی اون موقع شیاف نداشتیم دکتر میگفت شیاف بزاری زود میاد پایین ولی نمیاد🥺😫😫😫😫

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببرش اورژانس سرم وصل میکنن خوب میشه

بابام خونه نیست پس چرا شیاف اثر نمیکنه 😫

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
قرص استامینوفن بده  و شربت بروفن  نوزاد که نیست شیاف میدی

آخه سری قبل دکتر گفت

بعد از چهار ساعت از استامینوفن که دادی شیاف دیکلوفناک بزار اون تب میاره پایین...پاشویه هم بکن

شیاف کودکان نوشته جز این هیچ ندارم

2740
شربت ایبوپروفن‌ بده...دستمال خیس کن بذار رو پیشونی و دست وپاهاش

دستمال میزاریم پیشونیش‌ لزر میکنه ایبوروفن ن ارم

عزيز دلم اولا که باید بره دکتر 

بعدشم الان اگه دسترسی به دکتر ندارین و شرایطش نیست 

یه لگن آب ولرم متمایل به سرد (سرد نباشه) 

تو آب یکم الکل یا نمک بریز پاشویه کن تو همون آب 

دستمال خیس کن قشنگ فشار بده آب اضافیش خارج بشه یکی رو پیشونیش، یکی رو شکمش یکی هم شلوار و لباس زیرشو دربیار لای پاهاش بزار لباسش خیلی گرم نباشه خیلیم خنک نباشه، شلغم اگه دارین پخته کن یکم نمک بزن بده بخوره، یه شیاف دیگه هم بزار و قطره یا شربت استامینوفن هم بده سوره نور هم خیلی خوبه وضو بگیر دستتو بزار رو پیشونیش بخون براش انشالله بهتر میشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
حد اقل تا چهارساعت بعد  شیاف نمیشه دوباره بهش دارو داد با پاشویه و دستمال خیس روی سرش بیار پایی ...

۲ ساعت بعد شیاف نصف قرص ۳۲۵ استامینوفن دادم نباید میدادممممم الان حالش بد میشه یعنیی وای خدا

2706