2737
2734
عزیزم تو از این روغن استفاده کردی؟ من ریزش داشتم خریدم ولی نمیدونم خوبه یا ن گفتن گرمه ممکنه نسازه ...

عزیزم بزن خیلیی خوبه مادرم نتیجه دیده یکی دو هفته ای میبینی نتیجه رو

عجیب نیس.. جلوموهاشو فقط کوتاه میکنم وقتایی ک میاد توچشمش و اذیتش میکنه. قشنگ شونه میزنم به سمت پای ...

رشد میکنه عزیزم نگران نباش

خودتون چرا میرید آرایشگاه ابروتون رو مرتب میکنید؟چون رشد میکنه دیگه :))

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی فداتشم واقعا برام سوال بود 

پس استفاده میکنم

عطار خیلی تعریفشو کرد گفت بجا روغن کرچک اینو ببر بهتره و اینا اما اینجا خیلی بدشو گفته بودن

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

مادرتون چطور استفادش میکرد چقدر میذاشت بمونه و اینا؟

2728
عزیزم قصنگ به ابرو مالشش بده حدود نیم ساعت یه ساعت بزاری اوکیه

مرسی عزیز دلم  بوس بهت😘

2738