2733
2734

اصلا توقع ندارم مثل قبل باشیم باهم 

اما در حدی که یه پیاممو جواب بده که وقت داره 

یبارم زنگ زدم ازش سوال داشتم ، زود بگو نمیتونم زیاد حرف بزنم 

ینی ازدواج انقدر وقت از آدم میگیره ؟؟

من اینهمه ساله متاهلم برا دوستامم وقت میذارم 

منم میخوام ازش فاصله بگیرم 

دلم خیلی شکسته

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جوگیری اول کاره ولش کن فعلا با نهنگی که شکار کرده وحواشی ثانویه ماجرا مشغوله بعدا خودش میخنده به این کاراش  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم نمیشه هم قضاوت کرد شاید اونم درگیر مشکلاتیه با شوهرش

منم مثل شما برام پیش اومده

بعدش ک با دوستم حرف زدم تازه فهمیدم چه مشکلاتی داشته 

ولی خب قبول دارم بعضیام هیچ دستاوردی جز ازدواج ندارن و فکر میکنن خیلی کار مهمی انجام دادن

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740

کار ب شما ندارم توهین نشه اما با این زمونه حق دارن والا بهترین دوست من دختر خالم بود تازه شوهر و دوتا بچه هم داشت ب محض من با یه پسر پولدار اوکی شدم رفته بود ب پیام دادن و لاسیدن باهاش تصمیم گرفتم واقعا هر وقت وارد رابطه جدی شدم دوستام بزارم کنار می‌دونم پسر هم نباید جواب بده اما بعضی زنا واقعا کرمو

عزیزم نمیشه هم قضاوت کرد شاید اونم درگیر مشکلاتیه با شوهرش منم مثل شما برام پیش اومده بعدش ک با دو ...

یه جواب سلام چطوری همش شاید ۳۰ ثانیه هم وقت نگیره 

کسی که همینم میگه وقت نداره مثه سگ داره دروغ میگه 

امکان نداره ۳۰ ثانیه در ۲۴ ساعت نشه وقت برای جواب پیام گذاشت

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست

ما هم از اين جوگيرها داريم ٥ تا خواهرن كه دو تاشون آخر بي جنبگي هستن تازه كلي متاهليشو تو چشم مجردا ميكنن واقعا مثل اينا عقده اي نديدم خيلي هم براي كردم حرف در ميارن و دروغ زياد ميگن به نظرم واقعا واقعا واقعا نياز به روانپزشك دارن كل خانوادشون 

کلن آدم اینجوری میشه ربطی نداره به جوگیری متاهلی مشکلات داره ذهنت خیلی مشغول میشه به جایی میرسی که به خودتم حتی نمیتونی فکر کنی 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
عزیزم نمیشه هم قضاوت کرد شاید اونم درگیر مشکلاتیه با شوهرش منم مثل شما برام پیش اومده بعدش ک با دو ...

هر چقدرم سرش شلوغ باشه به قول دوستمون در حد یه جواب پیام که وقت داره 

خودت را با گذشته ات نشناس... آن فقط یک درس بود...نه تمام زندگیت...

اقایش گفته با دوستات کات کن  من دوستم از وقتی ازدواج کرد رابطمون بیشتر شد قبل ازدواج خانوادش خیلی اجازش نمیدادن بیرون بره اما شوهرش الان بش میگه چرا سراغ دوستت رو نگفتی باش برو بیرون

2706