2733
2734
عنوان

فقط خانم های متاهل و با سیاست بیان و نظر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 28 پست

بنظرم بهش بگو تو هم حق نداری بری . واقعا قبول می‌کنه بنظرت؟!؟!

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
چرا اجازه می‌گیری ازش ؟ چرا فکر می‌کنی باید بهت اجازه بده ؟  خانومای با سیاست که نمیان خواه ...

زود جوشه اگه این کارو کنم میدونم خیلی ناراحت میشه یعنی راهی نیست با زبون راضی بتونم بکنم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم بهش بگو تو هم حق نداری بری . واقعا قبول می‌کنه بنظرت؟!؟!

با مادرش تو یه ساختمونیم زیاد نمیره با اونا هم رابطه خوب نداره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
به نظرم هر رفتاری و برداشتی میخواد بکنه  مگه اون آقا  بچه س که نمیفهمه بحث و ناراحتی خودش ...

منم دیدگاه اون اقا برام مهم نیست...می گم بعدا باهاش قهر نکنه اوقات استارتر رو تلخ کنه...

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2742
عزیزم  ببین شوهرت معلومه افتاده روی لج و داره لجبازی می‌کنه  تو اول بگو ببینم حق با شوهر ...

من چند وقت پیش رفته بودم قهر سر اون جریان باهم دعواشون شده بود از قبل هم رابطه خوبی نداشتن 

2740
من چند وقت پیش رفته بودم قهر سر اون جریان باهم دعواشون شده بود از قبل هم رابطه خوبی نداشتن 

ببین یه مدت باید  از این موضوع  بگذره عزیزم 

شوهرت افتاده سر لج 

بخوای باهاش بحث کنی بیشتر لج میکنه و زندگیت تلخ میشه 

اینو بهش پیام بده 

من ناموس تو هستم 

تو تکیه گاه منی 

اینو بدون من یک زنم و دلم واسه خانوادم تنگ میشه 

پیش اونا هم که بودم دلم واسه تو تنگ میشد 

احساسات من زنانه س مثل مردا نمیتونم کینه کنم و قهر کنم و بی اهمیت بشم به آدما  

لطفا مواظبم باش 

من نیاز به حمایت و توجه تو دارم 

مردونه کنارم باش 

مثل یک مرد واقعی منو توی مشکلات تون دخالت نده 

از من از ناموس خودت برای دعوا با اونها استفاده ابزاری  نکن 

اینو بدون که من حس دلتنگی و غم دارم 

و تو میتونی غم منو از بین ببری 

اینو بهش پیام بده تاثیر گزاره اما انتظار نداشته باش همین امشب کوتاه بیاد 

عكسو ميزاري دوباره

ببین یه مدت باید  از این موضوع  بگذره عزیزم  شوهرت افتاده سر لج  بخوای باهاش ب ...

واقعیت نتونستم دیگه به روش بیارم اونم چیزی نگفت