2752
2739
عنوان

🌼🌼🌼برای حاجت رواییتون زیارت عاشورا می خونم🌼🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 147 پست
ب یادتونم @تیادام     @دل_غمگین     @قشنگی_شبهای_کویر     @ ...

ممنونم از فرشته مهربون، خیلی قلب پاکی داری خدا در عوضش بهترینها را نصیبت کنه فراتر از حد تصورت بهت ببخشه و بهترین سرنوشت را برات رقم بزنه.

منم فقط و فقط سلامتی و شفای مادرم را از خدا میخوام،

خدایا همه مریضا و مادر من حقیر را لباس عافیت بپوشان. الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم اگر لیاقت داشته باشم برای ظهور امام زمان و شفای بیماران و عاقبت بخیری همه ی جوانان و اینکه به هر آرزویی که در دل دارند برسند با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد دعا می کنم انشالله مورد قبول حق تعالی قرار بگیره

منم اگر لیاقت داشته باشم برای ظهور امام زمان و شفای بیماران و عاقبت بخیری همه ی جوانان و اینکه به هر ...

الهی آمین🤲قبول باشه .حاجت روا بشین

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ب یادتونم @طلایی_متمایل_بنفش     @__الله__     @خداجانمم     ...

ممنون عزیزم

خدا به یادت باشه

انشاالله حاجتت روا بشه

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
ب یادتونم @تیادام     @دل_غمگین     @قشنگی_شبهای_کویر     @ ...

سلام

ممنونم خواهرم✨️🌸

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
مگه میشه یادت نباشم .نفست حق .فدات بشم حاجت روا بشی گل🌹

😍❤❤❤🌹🌹👈🌹🌹❤

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤