2737
2739
عنوان

کدوم پدری به دخترش از عروس و پسرش کمتر عیدی میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 53 پست
بخش زیادی از درآمد مامانمم دست بابامه  هروقت هم پدرم پولی داده قطعا از همون پولها که مبلغشون خ ...

ببین برادرهات چی میگن به پدرت یاد بگیر

مثل برادرهات رفتار کن

من ادم مغروری بودم اما نمیدونستم و فکر میکردم چون از پسش برمیام پس خودساخته ام

الان که ۴۵ ساله شدم فهمیدم قوی نبودم بی عرضه بودم تو ارتباط گرفتن با خانواده ام

مجردی؟ بعضیا رسم دارن به دختر مجرد کمتر عیدی میدن ازدواج کنی عیدیتو اندازه اونا میده هر چند کارش ...

نه والله ما همچین رسمی نداریم 

مادربزرگ خدا بیامرزم کلی نوه داشت یبار فرق نذاشت بین نوه ها یا بچهاش

فقط خانواده من کلا نوبرشو آوردن

گلایه ای هم نیست بعدا همینطور قشنگ براشون جبران میکنم

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والله ما همچین رسمی نداریم  مادربزرگ خدا بیامرزم کلی نوه داشت یبار فرق نذاشت بین نوه ها یا ...

اون موقع هم دلت میسوزه میری کمکشون.

ای خواهر، ادم از خذنواده شانس نداشته باشه،تا اخر عمرش دلش صاف نمیشه. برادراتم واست جبران نمیکنن؟

مادرت چرا درامدش دست پدرته؟ اگر مادر قوی باسه، دخترو میبره بالا.

مگر اینکه مادرت هم پسردوست باشه.

ببین برادرهات چی میگن به پدرت یاد بگیر مثل برادرهات رفتار کن من ادم مغروری بودم اما نمیدونستم و فک ...

عزیزم دلیلی که اونها عزیزن پیشش اینه که شغل های خیلی خوبی دارن و موقعیت اجتماعی عالی 

من هنوز پشت کنکوریم چندساله 

و صد البته مهم تر اینکه پسرن

من پدرم همیشه هرجا می‌رفت و میره جلو همه میگه بچهام پسرامن یعنی عملا منو حساب نمیکنه ، بعد دقیقا همونایی که جلوشون اینو میگه چندبار دیدم بهش گفتن پس دخترت چی دخترت مثل گل میمونه قدرشو نمیدونی 

حتی قبل مستقل شدنشون همینطور بود 

دیگه از این خانواده هیچ توقعی ندارم اما بعدا عالی براشون جبران میکنم 

2728
اون موقع هم دلت میسوزه میری کمکشون. ای خواهر، ادم از خذنواده شانس نداشته باشه،تا اخر عمرش دلش صاف ن ...

مامانم خیلی باهام بهتره 

ولی بازم پسر دوسته و هیچوقت منو اندازه اونا دوست نداشته😭 

مثلا عروساشو کافیه ببینه 

پریا فلان چیزو بردی، پریا بشقابو از دست فلانی بگیر ، پریا برای فلانی آب بیار ، پریا چرا بچهامو تعارف نمیکنی

حتی نمی‌ذاره سفره رو جمع کنن عروساش

روزی هم صدبار فدای پسراش میشه....

دریغ از یبار گفتن اون حرفا به من 

یبار دوست دارم یکی از اون حرفا رو به منم بگه مگه چی مسشه😞

بخدا موندم دوروز دیگه ازدواج کردم چطور شوهرمو بیارم خونشون اصلا چی بگم، طرف کپ می‌کنه برای همین دوست دارم یه شهر غریب ازدواج کنم

همه اینا برام عقده شده ، منم تک دخترم خواهری ندارم اینا رو بهش بگم ، بگم چقدر بخاطر دختر بودنم بدبختم 

تمام این حرفا و رفتار تو سینم سنگینی می‌کنه 

داداشام یکیشون بااهام خیلی خوبه دورش بگردم 

با اون دوتای دیگه گاهی خوبم گاهی نه ، خیلی تو زندگیم دخالت میکنن از بس مامانو بابام پرروشون کردن 

کلا نگاه بالا به پایین دارن بهم ولی

اون موقع هم دلت میسوزه میری کمکشون. ای خواهر، ادم از خذنواده شانس نداشته باشه،تا اخر عمرش دلش صاف ن ...

مامانم هم از بس بی عرضه هست بابام از چنگش درآورد درامدشو 

ولی خب همیشه میگه حالا که ازم گرفتی این درامدو خرج بچها کن 

بی خیال اهمیت نده خداروشکر کن ازدواج کردی و رفتی خونه خودت من مجردم شاغلم و مستقل و بخدا بی آزار کلا ...

منم خونه بابامم مجردم هنوز ولی خرجی هم نمی‌ده بهم عزیزم 

درکت می‌کنم

انگار از دنیا اومدن من فقط زاییدنو بلد بودن 

مامانم خیلی باهام بهتره  ولی بازم پسر دوسته و هیچوقت منو اندازه اونا دوست نداشته😭  مثلا ...

خیلی سخته.

البته هیچ کاریم نمیتونی بکنی. ادم حداقل انتظار داره خانوادش دوسش داشته باشن.

ولی اینم تقدیره.چه میشه کرد. بزار بهت بگم تا ابد جاش تو دلت خالی میمونه، فقط لطفا کاری کن موفق شی که به اینها محتاج نشی. درستو بخون و حتما یه رشته ای بروشاغل باشی. پول داشته باشی تا قدرت داشته باشی.

2740
مامانم هم از بس بی عرضه هست بابام از چنگش درآورد درامدشو  ولی خب همیشه میگه حالا که ازم گرفتی ...

متاسفانه مامانت خودش رو به عنوان یه زن قوی ندیده و بنابراین با پسردوستی سعی کرده جبران کنه. سعی کن تو این مدلی نشی