2733
2739
عنوان

توگوشی بچه برادرم ... چیزهایی دیدم که واقعا شوکه شدم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1555 بازدید | 79 پست
من خیلی مطالعه میکنم درین موارد خیلییی،اما هرگز بی گدار به آب نزدم تا مشکل جدی میبینم زنگ میزنم مشاو ...

مشاوره اینا که نمیتونم به مامانش پیشنهاد بدم ....

بالاخره من عمه ام ..... 

خودش روانشناسی خونده ولی .....

اره دیگه گوشی خوب دستشع نتشم که وصله دائم ...،  میره تو هرچیزی که نباید .... من میترسم تواین ...

ببین گوشی دست همه هست حالا اینا سنشون کنه طبیعی کنجکاو هستن ولی ببین آدمای بزرگ هم همه گوشی دارن ولی همه یسره تو این مسائل هستن؟بنطرم فقط اعتقادات و حس گناه و حضور خدا هست ک باعث دوری اینکار میشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من یه کلیپ مشاوره می دیدم، گفت مستقیم محکم گوشی رو بردارید و ندید اصلاااااا. درست میشه

والا منکه نمیتونم اینکارو بکنم 

به مادر پدرش بگم .... 

ادم میترسه بگه .... داستان شع

همسن پسرمنه ،اینم گوشی داره اما من مثل عقاب حواسم بهشه ولی واقعا درجایگاه یه مادر دلم میخواد اگه کسی ...

مامانش دختر خوبیه ...

ولی باز من هیچ وقت به هیچ کدوم از زنداداشااام چیزی نمیگم ...

میترسم داستان شع

2728
ببین به جزاینا بقیه بچه خواهر برادرزاده هام همشون ازکلاس اولی تا بزرگه گوشی دارن ......

بدترهرکدوم چیزی بلدنباشه به اون یکی یادمیده توگروه های مختلف سایت هانمیدونم....میرن وسرازکجاهادرنمیارن ارتباط مجازی باجنس مخالف وخیلی خیلی اتفاق های بیشترازسن کم 

متاسفانه تلگرام داره اون تبلیغات رو بله خانواده باید به فکر بچه باشه الان هر کی تازه دنیا میاد یه گ ...

منم دیدم اوولش گفتم زشته برم ببینم ....دیگه دیدم هی داره پیام میاد رفتم تو تلگرامش دیدم عضوشده .....

ببین گوشی دست همه هست حالا اینا سنشون کنه طبیعی کنجکاو هستن ولی ببین آدمای بزرگ هم همه گوشی دارن ولی ...

اره اتفاقا تودانشگاهمم من توگوشی بچه ها زیاد میبینم بزرگا اگاهانه میرن توش بچه ها باکنجکاوی

2740
بدترهرکدوم چیزی بلدنباشه به اون یکی یادمیده توگروه های مختلف سایت هانمیدونم....میرن وسرازکجاهادرنمیا ...

دقیقا به خدا میان خونمون بچه ها نوه ها میرن تواتاق تو سنین مختلف .... 

یکی یه جیزی بگه بقیشونم که شیطون اماده انجام کار نادرستن

فیلت ر شکن داره میتونه وارد هر سایتی بشه 

دخترم ۱۳ سالشه از گوشی خودم یا باباش استفاده میکنه 

این سن من میگم نباید گوشی داشته باشن

بخاطر خودشون

فقط حواس و تمرکزشون‌رو درسشون باشه بهتره براشون

به دخترم هم گفتم ۱۸ که بشی برات گوشی میگیرم

⚘خدایا شکرت❣
فیلت ر شکن داره میتونه وارد هر سایتی بشه  دخترم ۱۳ سالشه از گوشی خودم یا باباش استفاده میکن ...

اره عزیزم ازاین فیلترشکنا داره بیرون براش میریزن هرماه 300 400 تومن میده 

بهترین کارو میکنی .....

2706