2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

من شخصیت شناسی و روانشناسی خیلی گوش کردم تا خودمو بشناسم و اختلالات روانیم رو تا حدودی درمان کنم، بعدشم بیکار نمیشینم مدام درحال سرچ کردن و یادگیری هستم، انلاین شاپ هم به تازگی راه انداختم

خودت با دیگران مقایسه نکن از دیگران توقع  نداشته باش ببین چه کاری دوست داری براش وقت بزار

اگه ادم خودشوبا دیگران مقایسه نکنه که به فکر پیشرفت نمیافته

2738
من شخصیت شناسی و روانشناسی خیلی گوش کردم تا خودمو بشناسم و اختلالات روانیم رو تا حدودی درمان کنم، بع ...

پادکست/کتاب/ یا مطلبی می‌شناسی که در مورد ناکافی بودن باشه؟ یا اهمال کاری بخاطر پروژه های زیاد

اگه ادم خودشوبا دیگران مقایسه نکنه که به فکر پیشرفت نمیافته

خودتو اصلا نباید با دیگران مقایسه کنی هرکسی استعداد و توانایی خاص خودشو داره، خودتو فقط باید با دیروز خودت مقایسه کنی و ببینی هرروز چقدر پیشرفت کردی، روزی حتی یک جمله چیز جدید یاد بگیری یا کار مفیدی انجام بدی نسبت به دیروزت موفق تری و پیشرفت کردی، روی هم جمع بشه سال اینده ادم اگاه تر و متفاوت تری هستی

2706