2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شیر برا منم ضرر داره من پنیر و خامه هم نمیتونم  قهوه و نوشابه و شیرینی و خیلی چیزا برام م ...

من شیر خامه غذای پر ادویه چرب خورشتی غذای مونده سس مایونز بشدت عود می‌کنه ای بی اسم

2728
2740
آره  وقتی عود کنه دل‌پیچه میشم میرم دسشویی فقط مخاط میاد بجای دفع ...به اندازه دسشویی کامل .و ...

من مخاط قهوه ای با مدفوع میاد 

استرسی میشم 

کلون ندادم 

غذا چی میخوری؟

همش بقیه میکن رژیم خوبی داشته باش

کسی درست نمیگه چیا بخوریم اخه🤦🏻‍♀️هوف

من مخاط قهوه ای با مدفوع میاد  استرسی میشم  کلون ندادم  غذا چی میخوری؟ همش بقی ...

ببین غذا بدن هرکسی فرق داره 

هرچیزی که باهاش اسهال شدید میشی نخور 

مثلا خودم وقتی غذای تند میخورم یا خورشت میخورم یا قیمه میخورم وخیلی غذاهای دیگه ربع ساعت بعدش اسهال انفجاری شدید میشم .....زیر یک دقیقه نمیتونم خودمو کنترل کنم باید بدوم دسشویی...و آخرش فقط مخاط میاد 

گاهی هم انگار معدم میکروبی میشه 

شکمم قاروقور می‌کنه...اسهال مکرر .تهوع و کل دفعم هم مخاطی میشه وبدبو

ببین غذا بدن هرکسی فرق داره  هرچیزی که باهاش اسهال شدید میشی نخور  مثلا خودم وقتی غذای ت ...

من بیشتر یبوست 

اسهال کمتررر

قبلا برعکس بود

انگاری علایمم تغییر کرد

اسهال مکرر لاغرت نکرده؟ 

چی بهت میسازه مثلا؟ 

من بیشتر یبوست  اسهال کمتررر قبلا برعکس بود انگاری علایمم تغییر کرد اسهال مکرر لاغ ...

بله ۱۰کیلو...اسهال یبوست غالب هستم 

هرچی بخورم نباید فلفل ادویه جان داشته باشه چربم نباشه

ینی هم اسهال میشی هم یبوست باهم؟؟  دیگه چاق نشدی؟

مثلا صبح ناشتا اسهالم بعد از ظهر یبوست 

یا صبح یبوستم نیم ساعت بعد اسهال 

یا یبوستم آخرش اسهال

قاطی 

مثلا یبوست شدددییییددمممم بعد از ناهار خورشت میخورم یهو اسهال انفجاری شدییییید میشم باید بدووم دسشویی

مثلا صبح ناشتا اسهالم بعد از ظهر یبوست  یا صبح یبوستم نیم ساعت بعد اسهال  یا یبوستم آخرش ...

اره منم اسهال و یبوست دارم 

هردوش باهم

دلدرد هم داری؟ 

من الان فلا ب فکر اینم مخاط رفع شه هعی خدا😞

2706