2733
2739
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 31 پست
چراپس نمیخواییش من دیگ حس بدی دارم ناامیدم اززندگی 

حس میکنم سنم کمه 

خییلی بدون مقدمه بود 

از خییلی از کارایی که انجام میدادم و قصد داشتم انجام بدم عقب موندم و می مونم دانشجوام هنوز کارم اولاشه 

اوضام خیلی قاراشمیش میشه اصلا ازین به بعد 

خدا کمکم کنه فقط 

انقدرم که اینجا تاپیکای خیانت شوهر تو بارداری رو خوندم مغزم به هم ریخته کلا

منم همینجورم اولین بارداریم نیس قبلیا زود باردار میشدم الان اینقد طول کشید ناامید ونگرانم

من اولیه بااینک تنهامشکل تنبلی خفیفه ک حتی پریودام مرتبه ولی چرانمیشم پس همیشم زمان تخمکگذاریم اقدام میکنم

قوی باش.خداعاشق بچه پرروهاس😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حس میکنم سنم کمه  خییلی بدون مقدمه بود  از خییلی از کارایی که انجام میدادم و قصد داشتم ا ...

چندسالته

چرا ب این چیرای منفی فک میکنی اصلا 

2742
من اولیه بااینک تنهامشکل تنبلی خفیفه ک حتی پریودام مرتبه ولی چرانمیشم پس همیشم زمان تخمکگذاریم اقدام ...

استرس وفکروخیال خیلی بده من بارداریای قبلی هرموقه بیخیال بودم باردار شدم ایندفه خیلی استرس دارم گفتم برم دکتر بزار قرصی چیزی بده استرسم کم کنه

سونو رحم وتخمدان روزه بودم وبعدازظهر شکمی گرفتم فکنم مثانم پرنبوده وجواب دقیق نیس واینکه ۱۴ دوره رفت ...

سونوی وازینال ک بهتره انجام دادی؟

2740
استرس وفکروخیال خیلی بده من بارداریای قبلی هرموقه بیخیال بودم باردار شدم ایندفه خیلی استرس دارم گفتم ...

همه اینومیگن ولی من همش استرس دارم سه ساله ازدواج کردم۶ماه اقدام میگم کاش زودتر اقدام میکردم الانم ازدکتررفتن خسته شدم میگم نرم و همین شرایط طبیعی باردارشم گاعیم میزنه ب سرم برم ای یو ای کنم

همه اینومیگن ولی من همش استرس دارم سه ساله ازدواج کردم۶ماه اقدام میگم کاش زودتر اقدام میکردم الانم ا ...

من یبار رفتم کارشناس مامایی بود قرصای تقویتی داد نصفشون گرفتم استفاده کردم نشد الان باز اولین باره میخوام برم دکتر هی میگم کاش از اول میرفتم کاش سرخود چیزی مصرف نمیکردم یبار میگم برم ای یو ای کنم از انتظار خسته شدم یبار میگم نه بزار امپول وقرص بده شاید جواب داد خیلی فکرا توذهنم میچرخه

من یبار رفتم کارشناس مامایی بود قرصای تقویتی داد نصفشون گرفتم استفاده کردم نشد الان باز اولین باره م ...

منم همینم. بااینک فولیکولام خوبن وتبلیم خیلی خفیفه نمیدونم چرانمیشم. تقریتی زیااااد میخورم وامپولم زدم ایخدادیگ هستم

حالا شما امپول وقرص خوردی این ماه انشاالله جواب بگیری وما با بیبیچک مثبتت دلمون شاد شه

خداااکنه

من الان ۲۷پریودیم. دیروز دل دردشدییید داشتم امروزهیچی

ولی خب هیچ علائمی ندارم😭😭

2706