2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
با ۲ تا بچه خیلی سخته عمرا از پس خرجاشون بربیایی اگه همسرت با بچه ها خوبه بمون و فکر نکن یکی بهتر ...

با بچه ها بد نیست خرجشون میکنه ولی پاش بیفته خیلی فحششون میده

🌹🌹🌹

ای کاش از اول اگه مشکلی دارین با همسرتون طلاق بگیرین بعد از دوتا بچه آوردن به یاد طلاق گرفتن افتادین؟

یعنی تازه همچین رفتارهایی داره مادر منم الان به فکر طلاقه که سه تا بچه قد و نیم قد داره با اینکه از اول رفتارهای بابامو میدونست فقط اوضاع روح و روان مارو بهم میریزن

خانه دارم نمیدونم هر چی میگم یه دکتر اعصاب برو گوش نمیده

سر چی دعوا کردید که کتک زد؟

طلاق سخته 

اینجا هی میگن طلاق بگیر طلاق بگیر

ولی تو از کل زندگی اینا خبر نداری 

مثلا یه کاربر بود میتونست با شوهرش راه بیاد ولی دختره دهن بین بود،اونقدر اینجا گفتن طلاق بگیر که اونم نمیدونم رو چه حسابی رفت طلاق گرفت الان اونقدر پشیمونه که حد نداره

میگم یعنی خیلی فکر کن 

نمیشه هیچ جوره شوهرت درست شه؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
کتک میزنه فحش میده دستمو پیچونده دارم میمیرم از دست درد روانیه

خانم ،مردا اکثرا بی اخلاقن  ،برا این چیزا با دوتا بچه طلاق نگیر تو این جامعه ی درنده ،میدونی بزرگ کردن دو تا بچه دست تنها چقدر سخته ،بعد طلاق خبری نیست باور کن

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
2706