2733
2739

دلتنگم 

دلتنگ بودنت 

کاش حداقل نبودی 

اینک هستی اما جور دیگ داره عذابم میده 

می‌خوام بش بگم همه چی رو می‌خوام تموم کنم 😞 

منتظرم آن شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اسمم فاطمس‌

میم مالکیت براش خوب نمیشه چیکار کنم؟😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740
من اسمم فاطمس‌ میم مالکیت براش خوب نمیشه چیکار کنم؟😂

چرا میش... رفیقم اسمش فاطمس شوهرش بعضی وقتا تو چت میگ فاطمم 

منم پریا هستم 

بم میگف پریام 🥺 خیلی قشنگ بود 

همیش قلبم اکلیلی میشد

من اسمم فاطمس‌ میم مالکیت براش خوب نمیشه چیکار کنم؟😂

الان میگیم این خانم وسط کات و غم غصه اش به فکر اسم تو باشه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
چرا میش... رفیقم اسمش فاطمس شوهرش بعضی وقتا تو چت میگ فاطمم  منم پریا هستم  بم میگف پریا ...

خب بپرس ازش حرف بزن

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
چرا میش... رفیقم اسمش فاطمس شوهرش بعضی وقتا تو چت میگ فاطمم  منم پریا هستم  بم میگف پریا ...

پریام قشنگ میشه

دوست پسرم نمیگه فاطمم ولی چیزای دیگه میگه باحالن😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
الان میگیم این خانم وسط کات و غم غصه اش به فکر اسم تو باشه 

کات کردن غصه داره؟

شما چرا کاسه ی داغ تر از آش میشین؟

هرچی خیره پیش میاد

رابطه رو باید با گفتمان حل کنن نه غم و غصه

پریام قشنگ میشه دوست پسرم نمیگه فاطمم ولی چیزای دیگه میگه باحالن😂

همیناس ک قند رو تو قلب آدم آب میکن 🙂 

منم صداش میکنم عسلی(چشاش) 

دلبر😞 شاه دلم 

مومشکی جانم

میگم دور چشای عسلیت بگردم دلبرِ قدبلندم 💞

اونم میگ آنومی 😂 

آخ من فداتشم 😭😭 فدای صدا زدنت شم 

حالم خرابه

2706