2733
2739
عنوان

گناه دلشکستن

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 38 پست

منم در موقعیت توام

ولی من حق داشتم ولش کنم 

ادم نمیتونه رو زندگیش قمار کنه 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه هرکی با یکی اشنا شد باید باهاش بمونه؟ این فکرو از سرت بیرون کن خواهشا 

اگرم باهاش میموندی دل خودت میکشست به خودت طلم میکردی که جایی هستی که دلت نیست که حالت خوب نیست 

الانم کار خوبی کردی برای اونم چون کسی که دوسش نداشته از زندگیش رفته

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  
2728
بعد چند سال دوستی؟ چرا ولش کردی مشکلش چی بود؟

۵سال 

بی عرضگی صدسال دیگه هم نمیتونست یه شغل ثابت پیدا کنه 

فحش ناموسی موقع دعوا میداد 

و همش تا تقی به توقی میخورد میگفت تو اسمت سر من اومده بهم زن نمیدن دیگه ..همش منت میذاشت 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
مگه هرکی با یکی اشنا شد باید باهاش بمونه؟ این فکرو از سرت بیرون کن خواهشا  اگرم باهاش میموندی ...

😂😅تاپیک برای خیلی قبل آخرش بهش پیام دادم گفتم اگه ناراحت شدی و اینا من و بخش اونم گفت نه دلخور نشدم این حرفا چیه ولی بعدش حرفای خوبی بهم نزد 

ولی خب دیگه از اون موقعه راحت شدم براش غذاب وجدان ندارم

😂😅تاپیک برای خیلی قبل آخرش بهش پیام دادم گفتم اگه ناراحت شدی و اینا من و بخش اونم گفت نه دلخور نشد ...

خداروشکر 

خوب کردی معذرت خواهی کردی 

دیگه اروم شدی 

من تاریخو نگاه نکردم😅

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  
2738