2733
2739

تپس قلب مگ علائم داره

هیچی صداشو میشنوی 

بی قراری 

عرق سرد

من حالت تهوع هم میگیرم

واسه من ۱ ساعت طول میکشه 

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تپس قلب مگ علائم داره هیچی صداشو میشنوی  بی قراری  عرق سرد من حالت تهوع هم میگیرم واس ...

میخواستم بدونم شما حسدتپیدن قلبو حس میکنید یان 

داروهم مصرف میکنین؟ 

من تپیدن قلبمو حس نمیکنم ک تندتند بتپه الان چندوقت دارو میخورم واس تپش قلبم ک دکترگفت ی کوچولو تند تر از حللت معمول هیچکدوم این علائمی ک شمامیگی هم نداشتم فقط درد میکرد سینه سمت چپم خوب شدم خلاصه و اللنم دارم داروگیاهی واس معدم میخورم ک دکترداخلی بهم گفت ورم معده دارم و این درد سمت چپم بخاطر ورمم بوده دکترقلبم میگفت دکترمعدت چرتت میگه

خلاصه میخواستم بدونم تپش قلب تند بدون احساس تپش که حس نکنی تپش قلبو ممکنه؟ 

2738
میخواستم بدونم شما حسدتپیدن قلبو حس میکنید یان  داروهم مصرف میکنین؟  من تپیدن قلبمو حس ن ...

نمیدونم عزیزم..

ولی من قشنگ حس میکنم 

ن من دارو نمی‌خورم 

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
میخواستم بدونم شما حسدتپیدن قلبو حس میکنید یان  داروهم مصرف میکنین؟  من تپیدن قلبمو حس ن ...

اسی جون ایشالا درمانت کامل بشه خوب شی. نمیدونم در این زمنیه اطلاعاتی ندارم نسبت به تپش قبل خودمم توجه نمیکنم اطلاعاتی ندارم فقط در این حد میدونم بعضی از مشکلات قلب ممکنه باید معده درد و حالت تهوع و استفراغ هم بشه یعنی به اشتباه  فکر می‌کنیم مشکل از معدس‌‌ اما از قلبه. برای شما نمیدونم چجوریه‌ میخوای پیش  دکتر‌های دیگه هم ویزیت شو هم داخلی هم قلب تا خیالت راحت شه بفهمی داستان چیه واقعا متاسفم برای بعضی از آدما که این همه سال درس میخونن ولی بازم بلد نیستن کارشونو انجام بدن ننگه بزرگیه‌ دکترا به نتیجه واحدی نرسند‌ حالا نمیدونم دکتر داخلی اشتباه کرده یا قلب چون یکی میگه ربطی نداره یکی میگه داره

خبری نیست🐊🌵
منم تپش قلب دارم اما شما اگه ادامه دار شد حتما به دکتر مراجعه کنید 

من اصلا حس تپش ندارم😐ی دردی امروز بغل سینه سمت چپمه درد خیلی خفیفب نمیدونم چیه قط میشه بازوثل میشه کامنتای بالامو بخون تونستی راهنماییم کن

میخواستم بدونم تپش قلب بدون حس تپش هم ممکن یانه

اسی جون ایشالا درمانت کامل بشه خوب شی. نمیدونم در این زمنیه اطلاعاتی ندارم نسبت به تپش قبل خودمم توج ...

دقیقا همین برام سوال ک هرکس نظر خودش داره ی دکتر رفتم از شهر دیگه ایسون گفتن هیچیت نیس ن تو نوارقلبت ن تو معدت😐ذاخلی بودن اوشون گفتن هیچیت نیس چیز خاصی نمیبینم همش ازاسترست هس و مغزت خراب

دقیقا همین برام سوال ک هرکس نظر خودش داره ی دکتر رفتم از شهر دیگه ایسون گفتن هیچیت نیس ن تو نوارقلبت ...

دیگه خود دکترا هم قبول دارن هر وقت کم میارن میگن از استرسه😂

پس همون قرصای‌ داخلی و قلب دکتر اولتو بخور یا دکتر دیگه برو 

خبری نیست🐊🌵
دیگه خود دکترا هم قبول دارن هر وقت کم میارن میگن از استرسه😂 پس همون قرصای‌ داخلی و قلب دکتر اولتو ...

عزیزم شما تپش قلب درروز داری ینی وقتی داری هم حس میکنی تپبدن قلبت درسته؟ من یه دردی دارم حالت وقتی گشنه ای وسط سینه درد میاد

2706