2733
2739
اخه سنم هر روز بالاتر میره و من هر روز تو غم بیشتر فرو میرم میترسم امسال قبول نشم چیکار کنم😔😔 است ...

خب بیخود

تو تلاش خودتو بکن 

دیگه این بار هرچی قبول شدی شدی دیگه مهم نیست

والا اونایی که شغل آزاد دارن پولدار تر و موفق ترن

هرچی خدا برات در نظر گرفته همون میشه

افسردگی برای چیته

همه آدم ها دور از جونت مریضن و میمیرن اونوقت تو بخاطر غصه های الکی داری خودت رو اذیت میکنی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
خب ی دلیلی داره حتما اون و بگو

امسال پنجمین سالیه کنکور میدم ولی شش ساله میخونم😔بدترین روزای غم و افسردگی رو تجربه کردم یه گذشته بدی داشتم به خاطر کنکور اصلا از خونه بیرون نمیرم، الان دلم از خواهرم گرفته

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

امسال پنجمین سالیه کنکور میدم ولی شش ساله میخونم😔بدترین روزای غم و افسردگی رو تجربه کردم یه گذشته ب ...

تو هرچقدر هم بخونی وقتی روحیت اینه معلومه ب جایی نمی‌رسی یکم امید داشته باش

2742
خب بیخود تو تلاش خودتو بکن  دیگه این بار هرچی قبول شدی شدی دیگه مهم نیست والا اونایی که شغل ...

اخه شغل ازاد پول و بلدی میخواد من هیچکدومو ندارم😢

افسردگی ندارم الان خوب شدم ولب نمیدونم اینهمه غم از کجا میاد😔

2740
اخه شغل ازاد پول و بلدی میخواد من هیچکدومو ندارم😢 افسردگی ندارم الان خوب شدم ولب نمیدونم اینهمه غم ...

این هم غم فقط بخاطر فکر کنکورته

پسر خاله من حتی دانشگاه روزانه دولتی رتبه نیاورد الان ماشاءالله اینقدر ثروتمنده

خب سنی نداری الان

با کسی آشنایییتی نداری

کم کم بزرگتر که شدی تجربه و هنرم یاد میگیری بهت قول میدم

وقتی این نگرانی ها تو دلت باشه نمیذاره فکرت آزاد باشه و غصه میاد تو دلت 

بخدا بیخیال باش پسرخاله من اینقدر بیخیال بود الان به همه چی رسیده من هنوزم باور نمیشه

تو هم نشین غصه الکی بخور خدا بزرگه کمکت میکنه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
چه حرف جالبی گفتی ابجی حالا چیکار کنم😢

ی دفتر وردار بنویس از چیزایی که تو ذهنته شروع کن تموم منفیا رو بنویس بعد مثبتشون کن هر روز تکرار کن یکم رو روحیت کار کن تلاشتم بکن بعد شما که آقایی لازم نیست حتما با درس خوندن ب جایی برسی برو سراغ ی کار دیگه

این هم غم فقط بخاطر فکر کنکورته پسر خاله من حتی دانشگاه روزانه دولتی رتبه نیاورد الان ماشاءالله این ...

پس باید صبر کنم زمان همه چی رو درست کنه😔

خوشبحال پسرخالت😢

بیخیال باشم😔

2706