2737
2734
عنوان

به نظرتون به مادرم بگم که مادر شوهرم این رفتار رو داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 24 پست

نه نگو به مادرت

از مادرشوهرت در فضای دوتایی بپرس مامان چی شد سر کادو ها؟ از من ناراحت شدید؟ تا یجوری از زبون بیرون بکشی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اولا که لازم نیست به‌مادرت بگی. دوما همتون اشتباه دارید.اشتباه شما اینه که زرتی به‌زرتی میری خونه مادرشوهرت. توهمین ایام عید شما خیلی‌ رفتی خونشونا. یکم کمتر برو. دوما اشتباه شوهرته.که همون شب باید کادوهارو باز میکرد وتشکر میکرد. یا فوقش فرداش باز میکرد وزنگ میزد وتشکر میکرد. شما باید از شوهرت شاکی باشی از مادرش شاکیی؟ مگه کادوها مال مادرش بوده که باید اون باز میکرده؟ حتما اون بنده خدام ترسیده گفته یوقت باز کنم پسرم بفهمه یهو از دهنش دربیاد بشما بگه باز‌یجور دیگه واسش رساله درست کنی. حتما اونموقعم بهش میگفتید فضول. اشتباه بعدی مادرشوهرتم این بوده که‌کلا‌نظر داده.اصلا نباید حرفی میزد

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اصلا قرار نبود شوهرم اونجا بپوشه من فقط گفتم کاغذ کادوشو باز کن تا مامان لباسا رو ببینه

محل نده اصلا به روی خودت نیار

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
هرچی بهش میگم میگه نه چون من داشتم کند کاغذ کادو رو باز میکردم اینجوری گفته  من دیگه کشش ندادم ...

ولش کن، به نظرم حالا که نمیشه جواب درست رو از اینا بکشی بیرون اگه رفتار مادرشوهرت عادیه و مورد خاصی توش نمیبینی قضیه رو فراموش کن

جان و جهان من تویی   
اولا که لازم نیست به‌مادرت بگی. دوما همتون اشتباه دارید.اشتباه شما اینه که زرتی به‌زرتی میری خونه ما ...

عزمزمه شوهرم همون شب زنگ زد واسه تشکر و فرداش هم که از مسافرت برگشت باز کرد