2752
2734
عنوان

با خاهرشوهرم اشتی کنم؟؟؟برم خونشون یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 24 پست

من با زن داداشم حرف نمیزدم، دخترم اینقدر حس بد داشت، مثلا بهش تو پارک میگفتم مامان کسی رو نزن، کسی رو اذیت نکن، میگفت پس تو چرا با خاله قهری، اخر عروسی پسر عموم رفتم جلو دخترم ازش معذرت خواهی کردم، واقعا هم خودم ارامش گرفتم، قبلش همش تو ذهنم درگیرش بودم.

هم دخترم خوشحال شد.

البت بگم ، اینجور نیستم برم بشینم کنارش، ای بگم و ....

بله برید  چه اشکالی داره ولی وقتی خیلی حساسید ارتباط محدود نگه دارید میتونم بپرسم چی گفت که به ...

ببین باخاهرم جاری هستیم خاهرم رفته بود جایی گف زن بدون اجازه شوهرش نباید اب بخوره بعد این خودش دیده بودم ک با داداشش هماهنگ میکرد ک وقتی شوهرش اومد به این خبر بده ک سریع بره خونه...منم اینو گفتم ب گوش شوهرشم رسید 

بعد ی سری حرفایه دیگه هم بود یادم شده واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با زن داداشم حرف نمیزدم، دخترم اینقدر حس بد داشت، مثلا بهش تو پارک میگفتم مامان کسی رو نزن، کسی ر ...

ببین مامان من از اول کرده تو گوش ما ک عمه هات فلان و بیسار مارو از همه دور کرده حالاااا میفهمم خب مامانم باهاشون مشکل داره ک بیشترشم از سمت مامانمخ😂😂

میگم من مثل مامانم نباشم نزارم بچم از خانواده ی پدریش دور باشه

گل رزهم به اون خوشگلی خارداره اگرمیخوای ازخوشگلیش لذت ببری تودستت بگیری ممکنه خارش هم دستتوزخمی کنه ...

الان برم یا نرم؟

کلا تو این دعوا ۸۰ درصد خودم مقصر بودم

2731
ببین مامان من از اول کرده تو گوش ما ک عمه هات فلان و بیسار مارو از همه دور کرده حالاااا میفهمم خب ما ...

ببین، بگم ۹۰ درصد اون مقصر، دروغ نگفتم، ولی بخاطر ارامش دخترم رفتم، وقتی اونا رو میدید، استرس میگرفت.

برو، احترام کن، ولی صمیمی نشو، ادم با خواهر خودش هم حتی صمیمی نمیشه.

دقیقا همینه، دختر من اینقدر دوست داره خونه اقوام بره، ببین ،اقوام دو طرف، هویت هر فرد.

واقعا بچه ها تو فامیل شاد و سالم، درست تربیت میشن

الان برم یا نرم؟ کلا تو این دعوا ۸۰ درصد خودم مقصر بودم

برو این صداقتت دوست داشتم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین منو خاهرم جاری هستیم...خاهرم میگه حالا ک روز عید باهم احوالپرسی کردین بیا بریم خونشون

خواهرت وانمودکنه میخواد اشتیتون بده تا خواهر شوهرتم زیاد پررو نشه بگه خودش اومد منت کشی.محل آشتی هم خونه پدرشوهرت باشع

ببین، بگم ۹۰ درصد اون مقصر، دروغ نگفتم، ولی بخاطر ارامش دخترم رفتم، وقتی اونا رو میدید، استرس میگرفت ...

وای اره دقیقا طرز فکرم مثه خودته...باز خوبه شما چقد خانمی ک اون مقصر بوده و شما رفتی اشتی