2733
2739

من برای پسرم آموزش دیدم و واقعا لذت تربیتشو بردم ولی دوره ای که شرکت کرده بودم مناسب دو فرزندی نبود یعنی در مورد ارتباط دو بچه آموزشی ندیدم تا حالا و خلأ هاشو در مورد این مسأله شدیداً حس میکنم 

الان بچه دوم رو باردارم یه دوره خفن می‌خوام بهم معرفی کنین برای ارتباط خواهر برادر ها آموزش خوب و قوی بذاره 

کتاب هم هر چی در مورد ارتباط و تربیت دو فرزند خوندید بهم بگید 

ممنون که با گسترش آگاهی خودتون در مورد این مسأله کمک میکنید هم کلاسی آینده بچه تون بچه سالمی باشه 😁 

سلام استارتر عزیز ممکنه بهم کتاب موثری راجع به تربیت فرزند معرفی کنید؟ دخترم الان ۹ ماهشه خیلی دوست دارم اطلاعات کسب کنم و متاسفانه شهرستانم فکر نکنم همچین دوره هایی برگزار شه

فاروس:فانوس دریایی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام استارتر عزیز ممکنه بهم کتاب موثری راجع به تربیت فرزند معرفی کنید؟ دخترم الان ۹ ماهشه خیلی دوست ...

از کوثر یاوری دوره‌ بدون فریادشو بخر تو اینستا سرچ کن میاره تو کل زندگیت اثر میزاره نه فقط تو تربیت کناب زیاد فایده نداره

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2728
سلام استارتر عزیز ممکنه بهم کتاب موثری راجع به تربیت فرزند معرفی کنید؟ دخترم الان ۹ ماهشه خیلی دوست ...

سلام عزیزم دوره های درنا شریفی رو بخر کلا تا وقتی یه دونه بچه داری خیالت از تربیتش راحت میشه 

اول ارتباط همدلانه شو بخر ارزونه در حد دویست سیصد تومنه این پیش نیاز دوره های بعدی هست که بهت الان میگم 

بعد از ارتباط همدلانه پدر مادر حرفه ای و تربیت جنسی شو بخر معمولا این دو تا رو توی پکیج قیمت مناسب میفروشه بخوای تکی بخری خیلی گرون میشه سالی دو سه بار تخفیف می‌ذاره و حالت پکیج میفروشه در حد سه چهار تومن دو تا دوره رو میتونی بخری ولی تکی بخوای بخری دونه ای پنج تومن هست اسم سایتش سلام آگاهی هست اسم پیجش هم درنا شریفی هست 

اگر پول نداری تا وقتی دستت باز بشه فقط ارتباط همدلانه رو بخر 

و دوره لجبازی و پرخاشگری قاسم تبار رو بخر از سایت ابر کودک اسم پیجش هم ابر کودک هست 

این دوره لجبازی قاسم تبار می‌تونه تا دو سالگی رو راه بندازه ارزونه ولی اصلا بی کیفیت نیست و تا وقتی بتونی پدر مادر حرفه ای رو بگیری راه میندازه تو رو 

ولی دیگه از دو سال به بعد توی خرید پدر مادر حرفه ای شک نکن چون رسما میشی روانشناس بچه ت و هر کس بچه ت رو ببینه کف می‌کنه از تربیتش 

کتاب کودک خانواده انسان رو بخون 

کتاب خواهر برادر سازگار هم بخون کلا برای ارتباط بین دو تا بچه به درد میخوره الزاما فقط واسه دو فرزندی ها نیست 

2738