2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من میترسم بدتر بشه حالا باز شما خانمی ولی من که اقام فک کنم مراقبت بعد عملش سختتر باشه

منم برگردم قبل عمل نمیکنم چون اصلامعلوم نیست چی ازآب دربیاد..آره مراقبتش سخته دیگه من خودم ازترس اینکه مشکلی پیش نیاداول اسفندعمل کردم بعدعمل نرفتم سرکار..

2738
منم بین دوراهی موندم نمدونم چیکار کنم

ب نظرم عمل نکن اون چیزی ک میخوای درنمیاد..من الان عضوگروهی شدم درباره عمل بینی اکثراناراضی هستن یکی میگه خوکی شده یکی میگه کوتاه شده یکی مثل من میگه نوکش گردشده فقط شایدتک وتوکی ک قوزوحشتناک وافتادگی شدیدداشتن بعدعمل راضی هستن کسایی ک بینیشون زیادمشکل نداشته بعدعمل ناراضین 

انشا...که دماغتون اونوی مه میخاستی میشه حالا زود نظر بدین شنیدم حتی تا یه سال طول میکشه ورمش بخابه

خیلی ممنون...امیدوارم اگه شمام عمل کردی بینیت خوشگل بشه..گرچه ک توصیه میکنم اگه بینیتون مشکل خاصی نداره مثل افتادگی یاقوزعمل نکنی بهتره

خداکنه جمع بشه آخه غضروف گذاشته نوکش سفته..ب نظرم اگه نرم باشه ورم هست ومیره این سفته شک دارم ورم با ...

جمع میشه چون منم مثل ت بودم الان یکسال میگذره با یک ماه بعد عمل قابل قیاس نیست

عکس بدم ببین مال شمام اینجوری نوکش گرد بود؟

آره ببینم عکستونو؟مال من تیغه بینیم تاپایین ی اندازه بود ی کم پهن بودالان تیغه بالاش خیلی خوب وکوچیک شده چون استخونشوتراشیده امانوکش هنوزگرده