2737
2734
افرین ماشالله چه قدر باهوشی عزیزم درسته😘😍❤

دمت گرم.... قیافه ت کامل برام یه کورد بامعرفت سنندج رو روایت کرد

پایدار باشی گلم 

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

شوهرمنم اهل سنندج اکثراچشم وابروهاشون قشنگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اتفاقا بر عکس اون چیزی که مردم فکر میکنن و صدا و سیما نشون میده عربها و کلا خوزستانی ها ۹۸ درصدشون س ...

حتی شهرهای شمالی تر ایران هم ۹۸ درصد سفید نیستن😂 اکثر عرب های ایران گندمی یا گندمی تیره هستند.البته خوزستان لر هم داره که یکم روشن ترن و یک درصدی هم طبیعتا پوستشون روشنه ولی نه اکثریت

2740
حتی شهرهای شمالی تر ایران هم ۹۸ درصد سفید نیستن😂 اکثر عرب های ایران گندمی یا گندمی تیره هستند.البته ...

من خودم خوزستان زندگی میکنم و از نزدیک دیدم و البته دوستی داشتم اهل بابلسر که پوستی خیلی تیره داشت و برام جای تعجب بود ، و اینکه خوزستانی ها واقعا پوست‌های قشنگی دارن کم پیش میاداینجا کسی پوستش بد باشه

من خودم خوزستان زندگی میکنم و از نزدیک دیدم و البته دوستی داشتم اهل بابلسر که پوستی خیلی تیره داشت و ...

سلامت پوست با رنگ پوست دو مسئله جدا هستند 

ممکنه یک قومی اکثرا پوست خوب ولی تیره داشته باشند و برعکس

به نظر منم عرب ها پوستشون خوبه ولی سفید خیلی کم دارند که اونها هم ژن پوست سفید رو از نژاد یا قوم دیگه دارند یعنی چندین نسل قبلشون فقط عرب نبوده 

اکثرا گندمی و گندمی تیره هستند.من هم دیدم که میگم🙂