2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خونه رو مرتب کنم 

ظرفا رو بشورم 

اتاق رو مرتب کنم

کل خونه و آشپز خونه و اتاقا رو جارو کنم 

گرد گیری کنم 

تغییر دکوراسیون پذیرایی

لباسای پسرمو بشورم

لباسای مهمونیمو اتو کنم

حیاط رو جارو کنم 

سرویس رو تمیز کنم 

ولی هنوز توی رخت خوابم 😪🥲

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
چقدر کار 😢 خدایی دمتون گرم این همه کار انجام میدین☺️

🥲 

تازه با یه بچه که داره دندون در میاره و خیییییللللییییییی شرررره و اصلا یه لحظه نمیشه تنهاش گذاشت 😪

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
🥲  تازه با یه بچه که داره دندون در میاره و خیییییللللییییییی شرررره و اصلا یه لحظه نمیشه تنها ...

یه عروسک نرم بده دستش گاز گازیش کنه و دلش. خنک شه بیچاره الان حس کلافگی داره

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
یه عروسک نرم بده دستش گاز گازیش کنه و دلش. خنک شه بیچاره الان حس کلافگی داره

کل اسباب بازیاش جلوی دستشه ولی هیچکدوم رو نگاه نمیکنه 

کلا یا گوشی رو دوست داره بخوره یا وقتی با خودم ببرمش توی آشپز خونه کفگیر ملاقه و اینا 😂

کل اسباب بازیاش جلوی دستشه ولی هیچکدوم رو نگاه نمیکنه  کلا یا گوشی رو دوست داره بخوره یا وقتی ...

همون میپسنده بدش  اگه کلا دندون نداره یه هویج بده دستش اگر داره نده گاز میزنه میپره گلوش یا همون ملاقه بده جیگرش حال بیاد 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
همون میپسنده بدش  اگه کلا دندون نداره یه هویج بده دستش اگر داره نده گاز میزنه میپره گلوش یا همو ...

۶ تا دندون داره 

آره کلا یه سری از کفگیر ملاقه هام توی سبد اسباب بازی‌بازیاشه انقد که دوست داره

2706