2733
2739
عنوان

فشار پایین و روزه

77 بازدید | 8 پست

کلا بیحالم  گیجم جون ندارم   بعد افطارم‌همینم   فشارمو بعد افطار گرفتم نه و نیم ده  روی ۶۰۲    الان  ۹ رو ۵.۸    گفتن خوف ضرر داری نگیر    نگیرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم توی طول روز فشارم عجیب پایینه بعد که یکمی افطار میکنم ب طرز عجیبی فشارم میره بالاو ضربان قلبم می ...

حالا من این بعد افطار بود که گفتم   یعنی افطارم مزکنم حالم جا نمیاد        حدود ده ماه پیش آرمایش دادم آهن و ویتامین دی  خیلی پایین بودن    زنگ زدم گفتن خوف ضرر داری نگیر     واقعا خوف ضرر دارم   چه کنم ؟    

2731
خودتو تقویت کن  روزه ت رو هم بگیر

آهن خوردم قوی از اولش  ی برص تقویتی کامل     بعد افطارم بالا نمیاد جون نمی گیرم بی حال افتادم    الان بعد انقدر خوردن  فشارم ۹  رو ۵.۸    آهن و وبتامین دی خیلی پایین   خوف ضرر دارم   تا دو سه خواب که چی بی حال 

ببین بیحالی جزو ذات روزه است.

مثل اینکه افزایش صربان قلب و عرق کردن جزو ذات ورزش هست...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
آهن خوردم قوی از اولش  ی برص تقویتی کامل     بعد افطارم بالا نمیاد جون نمی گیرم بی حا ...

شاید کلسیم کم داری 

من هم این طور بودم تا وقتی قرص کلسیم خوردم بهتر شدم

چون بدون کلسیم ویتامین دی جذب نمیشه ، ضعف و بی حالی میگیری

مرنج و مرنجان
ببین بیحالی جزو ذات روزه است. مثل اینکه افزایش صربان قلب و عرق کردن جزو ذات ورزش هست...

بی حالی آره ولی نه فشارم ۹  ۹۰۵  بشه   بعدم گیج باشم  همش بخوابم    افطارم کنم بالا نیاد  و همون بی حال باشم‌     اگر آزمایش رفته بودم آهن و ویتانین دیم رو میدونستم خوب بود قبلا خیلی پایین بود 

2740
شاید کلسیم کم داری  من هم این طور بودم تا وقتی قرص کلسیم خوردم بهتر شدم چون بدون کلسیم ویتامی ...

کلسیمم خوردم  از اولش دارم کلسیم آهن ویتامین دی می خورم  و قبلشم خوردم