2737
2739
عنوان

امشب شب قدره

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 55 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خانما من باردارم و خدا بعد کلی سختی این معجزشو قسمتم کرده اگه میشه با دل های مهربونتون برای سلامتی ن ...

الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشید 💋♥️♥️

الهی که بحق رسول الله و امیرالمؤمنین علی، به خوشی حاجت روا بشی🤲

فردا شب قصد دارم ۱۰مرتبه سوره قدر به نیت تمام کسانیکه التماس دعا بهم گفتن بخونم، ان شاءالله شما رو هم در نظر میگیرم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2742
فردا شب ینی صبح بشه شبش ؟

هی هی هی نمیدونی شب قدر کیه؟

فردا شبه دیگه

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
الهی که بحق رسول الله و امیرالمؤمنین علی، به خوشی حاجت روا بشی🤲 فردا شب قصد دارم ۱۰مرتبه سوره قدر ...

الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشید 💋♥️♥️

الهی که بحق رسول الله و امیرالمؤمنین علی، به خوشی حاجت روا بشی🤲 فردا شب قصد دارم ۱۰مرتبه سوره قدر ...

منم فراموش نکن توروخدا دعاکن خدا بهمون نگاه کنه مشتری بیاد برامون

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2740
الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشی ...

ممنونممم  

انشالله شما هم حاجت روا شین

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشی ...

سلامت باشی عزیزم انشاالله 

و همچین شما انشالله حاجت روا باشین🌷🌷🌷

التماس دعا😭

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

ممنونم دوست عزیز همچنین 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

به روی چشمم

ان شاءالله به خیر و خوشی حاجت روا بشی 🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

2706