2737
2734
عنوان

وای تو تایپک پر بازید شوهرم حلالم نمیکنه بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 21 پست
بعضی ها تهدید به قتل هم بشن از جانب همسر باز هم میگن طلاق نه 🤣

چقد عزت نفس میتونه پایین باشه اخه شوهر ب چ قیمتیییییی من حاضرم بمیرم تن ب این خفت ندم

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
منم ۸ صفحه خوندم دیوانه شدم😂ی ایران نصیحت اش کردن باز میکفت میترسم جدا شم

واقعا هی میگفتن خو طلاق بگیر باز یه چیزدیگه میگفت رید تو اعصاب ملت

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد عزت نفس میتونه پایین باشه اخه شوهر ب چ قیمتیییییی من حاضرم بمیرم تن ب این خفت ندم

وای منم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
واقعا هی میگفتن خو طلاق بگیر باز یه چیزدیگه میگفت رید تو اعصاب ملت

دلم برا دخترش سوخت خدایی بخاطر این ک مادرش اینطوریه اینده خوبی نخواهد داشت قطعا مشکل روحی پیدا میکنه کاش خدا ب هرکسی بچه نده

2742

این بنده خدا اولین مردی که توو زندگیش دیده بود و دل داده بود شوهره بوده بخاطر همین فکر میکنه اگر جدا بشه دنیا به آخر میرسه. خیلی بهش نظرات خوبی داده بودن راهنمایی کردن ولی گارد داشت میگفت اگر جدا بشم افسرده و بیچاره بشم چی. وقتی دو  هفته میرم خونه ی پدرم اب و غذا از گلوم پایین نمیره. فکر کنم بچه و اینا بهانه بود. بنده خدا هنوزم شوهرشو عاشقانه میخواد با همه بلاهایی که سرش اورده بود. روش نمیشد بگه نمیتونم ازش دل بکنم. ادم چی بگه. هیچ کس از دل یکی دیگه خبر نداره

این بنده خدا اولین مردی که توو زندگیش دیده بود و دل داده بود شوهره بوده بخاطر همین فکر میکنه اگر جدا ...

بله ذقیقا نظرتون درسته ولی این خواستن درست نیست طرحواره ایثار ذاشت خانمه من حس میکنم مرده هم گناه داره من ی ثانیه هم نمیتونم چسبندگی رو تحمل کنم ی عمرع زنه بهش چسبیده از قدیم گفتن مرد نیاز زن ناز این بنده خدا هم کاش برن ی مشاور حداقل کمک بگیرن اصلا طلاق ن

بله ذقیقا نظرتون درسته ولی این خواستن درست نیست طرحواره ایثار ذاشت خانمه من حس میکنم مرده هم گناه دا ...

دقیقا با همون اولین باری که گفت دوست ندارم باید همه چیزو تموم میکرد.‌برای مرد هم حتما خیلی سخته . برای هممون پیش اومده که کسی رو دوست نداریم ولی اون محبت میکنه میخواد نزدیک شه آدم بدتر متنفر میشه‌. 

ولی خب داستان تلخی بود.