2737
2739

کسی که از کوچکترین حرکتت آتو بگیره و پشت سرت حرف در بیاره و تورو آدم بده کنه جلو همه

کسی که با تو سرد باشه ولی با فامیلات الکی گرم بگیره که مثلا بخواد نشون بده تو خودت آدم خوبی نیستی وگرنه من حتی با فامیلات هم دوستم!!!! 

کاش تو سایت باشی و این تاپیک رو ببینی...مطمعنم یه روز یه جایی جواب کارای کثیفتو میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بلد نیستم راهنمایت کنم ولی به نظرم دوری کن از این بی صاحب محل سگ هم نده بهش

متاسفانه سه چهار ماه دیگه مجبورم هی ببینمش ولی بعدش راحت میشم ولی میدونم تو همین مدت میتونه منو جلو همه خراب کنه خدا لعنتش کنه 

2738
متاسفانه سه چهار ماه دیگه مجبورم هی ببینمش ولی بعدش راحت میشم ولی میدونم تو همین مدت میتونه منو جلو ...

محل نده بهش سعی کن اتو ازت نداشته باشه جملات تاثیر گذار یاد بگیر جلو همه حرف زد بگو بهش

محل نده بهش سعی کن اتو ازت نداشته باشه جملات تاثیر گذار یاد بگیر جلو همه حرف زد بگو بهش

جلو جمع چیزی نمگیه پشت سرم حرف میزنه 

گاهی تحویلم میگیره گاهی سرد و بی تفاوت ..اگر منم سرد بشم برام حرف در میاره  انگار من عروسک خیمه شب بازیش هستم و قراره به هر سازش برقصم کثافت

تو ازکجا میدنی پشت سرت حرف میزنه؟ 

بهم میگن هم فامیل میگن فلانی درموردت فلان حرف رو زد

هم بایکی از آشناهای نزدیک من یه جا کار میکنن،کلی درمورد من و مسائل زندگیم اونجا میگه........

بهم میگن هم فامیل میگن فلانی درموردت فلان حرف رو زد هم بایکی از آشناهای نزدیک من یه جا کار میکنن،کل ...

همون طرف که بهت گفت فلانی پشت سرت حرف زد بگو واااا پشت سر تو هم حرف زد و جلو طرف الکی فوشش بده بگو خیلی کثیفع و پشت سرت همچین حرف رو زد و هرچی که درموردش میدونی بگو و....