2733
2739

منو کشتههههه.نمیتونم یه دقیقه تو سایت بمونم...اصلا نمیاره ..هر شش بازی که تلاش کنم یبار میاد که پرت میشم بیرون ..این صفحه میاد ..چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همین شده

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2738

چند شبه اینجوریه 

@niniyar_2    

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

وایی فکر میکردم مال من اونجوری شده

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706