2733
2734

آنقدر ناراحتم سر این موضوع نفهمیدم عید و ماه رمضان چطور گذشت 

راست گفتن با آشنا و فامیل معامله نکن

دیگه حق میدم به بعضیا از آدم‌های به ظاهر دین دار گول خوردن و دین زده شدن 

راست گفتن کار بازار هر چی هم بپایی  بازم حرام و حق الناس میاد تو زندگیت 

داداشم راست گفت که مغازشو راه ننداخت گفت کار بازار حرام توشه راهی جز حرام خوری و نارضایتی مردم نداره کار بازار 

دیشب اولین عید دیدنی مون رو زهر مار کردن 

امشب هم مثلا خواهرم تماس تبریک عید بود کلی دعوا با من و شوهرم 

سرم داره میترکه 

همینجوری اشک میریزم 

سر یک آدم دغل کار و دروغگو و کار نابلد پشت سرمون حرف دراورده و آبرومون رو برد 

هر چند که خدا بهتر میدونه و انتقام گیرندست بالاخره اون دنیایی هم هست 

هرگز حلالش نمیکنم این آدم رو 

ولی کارمون گیرشه و داریم عذاب میکشیم از دستش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگ پیف پیف !!!

شما نمیتونی تو کار بازار باشی چرا ادعای میشه ک بقیع بازاری ها حروم خورن ؟؟؟

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2728
درست میشه 

ان شاء اله 

امیدم به خداست 

دست پیش میگیرن پس نیفتن کلی از کارشون گله داشتیم دم نزدیم بخاطر فامیل بودن یدفعه خم به ابرو کسی نیاد کسی دل چرکین نشه 

عذاب کشیدیم و حرف نزدیم سر کار غلط و کلی ضرر زدن بهمون و الان طلبکار و پروو شدن تو رومون و حرفم پشتون درآوردن و میونه چندین نفر و چهار خانواده و بهم زدن یعنی همه دل چرکین شدن 

من ازش نمیگذرم و حلالش نمیکنم کارمند فامیلمون رو 

سر کارکردن و تهیه خودش با اینکه ما حرفی نزدیم و گله پیش فامیل نکردیم الکی پشت سر حرف زده و الان خواهرم با توپ پر حرف اون رو باور کرده 

واقعا متاسفم 

دعا کن برامون عزیزم کارمون آسون بشه و دستش رو بشه تا بفهمن اشکال از ما نبوده 

چی شده مگه

آدمهایی که تسبیح به دست و مسجد رو با کار تو شرکت ساختمانی و ماهم بخاطر همین دینشون و اینکه دزدی نمیکنن و کار راه میندازن و کارو لنگ نمیزارن بهشون کار سپردیم یعنی خونمون رو دادیم بسازن برامون 

الان هی کار خوابیده پول جلو جلو میگیرن ولی کار نمیکنن حرف در میارن دروغ میگن دغل کارن شر میکنن و کار نمیکنن و میگنوکار بنایی همینه دیگه 

درصورتی که خودمون ساختمون ساختیم و اینا اهلش نیستن و دغل کارن البته کارمندان رو میگم نه فامیلمون ولی خب فامیلمون هم که صاحب شرکته پشت  کارمند دروغگو و دغل کارشو میگیره 

2740
گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگ پیف پیف !!! شما نمیتونی تو کار بازار باشی چرا ادعای میشه ک بقیع بازاری ...

نمیگم  همه

میگم کار بازار  

ولی خیلی حواس جمع میخواد که حروم و حق الناس نیاد تو زندگی و نون آدم 

گاهی آدم با گول زدن خودش و کلاه شرعی گزاشتن رو خودش و مشتریها حرام میاد تو زندگیش 

بله شما درست میگید الهی که هیچ گربه ای دستش به گوشت حرام نرسه 

بعد سر کارمند دروغگو و بیعقل و کار نابلد و پر ادعا جنگ اعصاب و دعوای خواهرم و فامیلمون که چیه تقصیر ماست و شما تحمل ندارید وگرنه کارمندمون راست میگه 

خلاصه تا لحظه مرگ آدم سر کار سپردن به فامیل و معامله و مشکل کار آدم تو ذهنشون میمونه که دیدی فلانی چه گفت چه کرد و چه نکرد 

هرگززززز با فامیل معامله نکیند 

با اینکه همیشه حواسمون بود به این نصیحت  ولی

ما مجبور به اینکار شدیم و گول پاکی و درستی رو خوردیم  و راهی نداشتیم شما نکنید 

در واقعا ذات کارمعامله  همینه مشکل پیش میاد حالا غریبه باشه میگی باشه حقمو ازش بخوام ولی فامیل که باشه بخاطر روابط حرف نزنیم و با پرویی و وقاحت  تقصیر هم بندازن گردنمون

خلاصه این موضوع هم دیشب و هم امشب زهر مارم بیشتر شد 

فک کن دم اذان روزمون رو با بحث و دعوا باز کنیم یعنی ما که دعوا نداشتیم اونا طلبکار بودن و ما خودمون فقط دفاع کردیم و به خدا سپردیم 

نهایت من با دل شکسته و ناراحت ساعت ۱۱ و نیم شب افطار کردم بس که حالمون خراب بود و نمیدونم کی حالم خوب میشه 

خلاصه این موضوع هم دیشب و هم امشب زهر مارم بیشتر شد  فک کن دم اذان روزمون رو با بحث و دعوا باز ...

خدا بزرگه وجای حق نشسته من میفهمم چی میگی 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
چه ربطی به کار بازاری داره خواهر حرصت دراومده چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا

به حرص من ربطی نداره 

میگفتن و باور نداشتم 

خیلی از خواستگارانم رو بخاطر این موضوع مامانم رد می‌کرد و من میگفتم آخه چرا 

داداشم مغازه بهترین جای بازار رو راه ننداخته میگفتم اشتباه میکنه 

ولی خیلی دیدم از بازار که چه به سر همه مردم میارن 

نمیگم همه بازاریا بد و حرام خورن ولی کار بازار ناخودآگاه آدم رو گول میزنه و با کلاه شرعی گزاشتن حتی مسجدی ها رو هم گول میزنه 

خدا بزرگه وجای حق نشسته من میفهمم چی میگی 

بله خدا بزرگه امیدم بهشه که فقط این کار به خیر تموم بشه و ساختمونمون هر چه زودتر‌درست بشه به بهترین شکل

ولی هرگز این آدم رو حلال نمیکنم 

ممنون از همدردیت عزیزم  

2706