2733
2739
عنوان

اگه به زمان ازدواجتون برمیگشتید جواب مثبت میدادید؟خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 3675 بازدید | 210 پست
توعم برام دعا کن از منجلاب اینا دربیام

چشمممم❤ ان شاء الله  همه چیز درست میشه زیبا جان

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چشمممم❤ ان شاء الله  همه چیز درست میشه زیبا جان

چشمت بی بلا عزیزم🌹

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2728
ای کاش میشد زمانو برگردوند عقب... هیچ وقت ازدواج نمیکردم😞

😓

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
هر چیزی یه وقتی داره. زمانش که بشه خدا نجاتت میده انشاالله.

۹ساله توعذابم بنظرت کی وقتشه بهترین روزای عمرم بدترین روزام شد من. چندسال دیگه که همه جام ازغم و غصه از کارافتادسنم رفت بالا به چه دردم میخوره اخه😓بازم راضیم به رضای خودخدا 

۹ساله توعذابم بنظرت کی وقتشه بهترین روزای عمرم بدترین روزام شد من. چندسال دیگه که همه جام ازغم و غصه ...

عزیز دلم داشتم تاپیکاتو  می‌خوندم . تو رو خدا پنهانی ازش پول جمع کن . فکر نکن دلسوزته و دلت بهش نسوزه . باید یه جوری خرش کنی نفهمه . ببین قلقش چیه از همون راه وارد شو . تو رو خدا دیگه خامش نشو . این راه خام کردنت رو فهمیده . من هم مثل تو بودم بخدا یه قرون پول داشتم از دستم در می آورد بعد که خرش از پل می‌گذشت آدم حسابم نمی‌کرد . مثل گداها می‌گشتم یه دست لباس نداشتم که برم مهمونی . خدا زد و عاشق یکی شد گفت باید جدا بشیم من هم گفتم باشه مهریه و همه چی رو بخشیدم و حضانت بچه رو گرفتم  .خداروشکر نجات پیدا کردم 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
2740
عزیز دلم داشتم تاپیکاتو  می‌خوندم . تو رو خدا پنهانی ازش پول جمع کن . فکر نکن دلسوزته و دلت بهش ...

خداروشکرعزیزم نمیذاره هزارتومان یهم میده میگه چیکارش کرد ی توکه تنها بیرون نمیری کجاخرح کردی😓

خداروشکرعزیزم نمیذاره هزارتومان یهم میده میگه چیکارش کرد ی توکه تنها بیرون نمیری کجاخرح کردی😓

نباید طلاهاتو میدادی بهش دختر . اونا سرمایه خودت بودن ولی ببین اگه قهر کنی تهدید کنی چیزی اثر می‌کنه روش بتونی حقتو بگیری ازش ...ببین زیاد هم نباید به مرد رو داد و بله و چشم گفت تو از اول اینکارو کردی .حساب نمیبره ازت . خلاصه باید یه راهی باشه توکل کن بخدا انشاالله کمکت کنه

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
نباید طلاهاتو میدادی بهش دختر . اونا سرمایه خودت بودن ولی ببین اگه قهر کنی تهدید کنی چیزی اثر می‌کنه ...

همه چی امتمان شدس بدتر ازبد شده میدونی جوری ازچشم افتاده بیاد بگه غلط کردم ببخش تکرار نمیکنمم دیگه دلم قبولش نداره فقط اون رپزی که ازش جدابشم روز جشن منه

2706