2733
2739
عنوان

خدا لعنتت کنه نمیدونم کی هستی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😐😐 تو ویلای میامی ننشسته که باید یادش بیاد ی اپارتمان ۹ طبقه نشسته پایینی هم خوابه 

به یکی از همسایه ها بگو واسطه شه بهشون بگه اذیت میشید اینجوری حق الناس میندازی گردنش 

به یکی از همسایه ها بگو واسطه شه بهشون بگه اذیت میشید اینجوری حق الناس میندازی گردنش  

اخه چطوری بگم همسایه بغلی ما هم دی جی شده بود خونه رو هم کرده بود هتل . اینا حل کردن. الان چجوری بگم😂 ولی خودشم باید رعایت کنه چجوری اینو بگیم اخه

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
اخه چطوری بگم همسایه بغلی ما هم دی جی شده بود خونه رو هم کرده بود هتل . اینا حل کردن. الان چجوری بگم ...

به طبقه های دیگه که آدم معتمد ساختمونتون باشه ولی بنظرم غیر مستقیم به خانمش بگو خیلی لوله ها صدا میده شبا همسایه ها میرن حموم صدای لوله ها میاد خونه شماهم اینطوریه؟ یجوری محترمانه و غیر مستقیم بگو چون خودش نمایندس رعایت میکنه 

2738
به طبقه های دیگه که آدم معتمد ساختمونتون باشه ولی بنظرم غیر مستقیم به خانمش بگو خیلی لوله ها صدا مید ...

اره کاش بشه بگیم همشونم کمه کم ۴۵ مین میمونن تو حموم تا مغزت سوراخ شه

[QUOTE=333540658]نمیدونم ۵۰ به بالا هستن . دخترشونم مدرسه ای[/QUOTE ۵۰ به بالا ناتوان نیستن . 

من گفتم ناتوانه😐 منظورم این بود شاید حالا جوون باشی نصف شب برگردی خونه دوش بگیری ولی اینا مسن هستن صب زودم سرکار هستن. خودشون گفتن تو ساختمون سروصدا نباشه ۹ به بعد

اره کاش بشه بگیم همشونم کمه کم ۴۵ مین میمونن تو حموم تا مغزت سوراخ شه

بگو بهتر از اینه که اذیت شی چون اعتراض نکردین فکر کردن مشکلی با این موضوع ندارین اگه بگید مطمئنن رعایت میکنن

من گفتم ناتوانه😐 منظورم این بود شاید حالا جوون باشی نصف شب برگردی خونه دوش بگیری ولی اینا مسن هستن ...

دوش گرفتن نیمه شب  در حمام سر و صدا محسوب نمیشه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم .