2733
2739

دو سال و دو ماهه که مامانم سرطان مغز داره

هرروز و هر لحظه آب میشه از درد 

دیکه هیج توانایی نداره هیچی 

برای غذا با سرنگ بهش میدیم چون دهنشو نمیتونه باز کنه

از خودم متنفر میشم همش میگم نکنه این حجم غذا و آب و بخوره یا دوس داره مزشو یا ن

گشنه س هست هنوز یا نه 

حالا میگم میشه معجزه شه؟

سرطانش گرید ۴ عه  آبان ماه دکتر گفت دیگه شیمی درمانی فایده نداره ولی مگه میشه ما همچنان داریم ادامه میدیم

ی معجزه شه 

میشه؟

دیدین اطرافتون برسه ب جایی که مریض هیچ کاری نتونه کنه و خوب شع؟

ان شاءالله ب حق این ماه مبارک شفا پیدا میکنن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

انشالله خدا شفاش بده بحق علی 

انشالله خدا بحق امام حسین همه بیمارهای سرطانی شفا بده 

پسر داییم داره ۲ بار عمل شد الانم داره پرتو شیمی درمانی میکنه ۶ جلسه شیمی درمانی تموم شد امروز جلسه آخرش بود ولی ۴ جلسه دیگه پرتو درمانی داره 

خیلی اذیت میشه بچه کل بدنش سوخته اصلا غذا نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای مادرتون حمد شفا خوندم

الهی که خدا به حق شب های قدر شفاشون بده 

حتما شب های قدر ویژه دعاشون کنید 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740
ن این سوخته  انشالله خدا کمکشون کنه

ی چیز بگم دلم نمیاد اصلا

ولی زجرکش نکنید 

لامصب خودخواهی اطرافیان نمیذاره

خود من راضی ام فقط مامانم باشه شده صبح تا شب کنارش بودم رفتم خونم دوباره شب حالم بد شده برگشتم پیش مامانم

2706