2737
2734
عنوان

مادرشوهرم جلو جمع بهم میگه نمیفهمه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 34 پست
راست میگی عزیزم حق باتوعه  ولی نمیدونستم که همچین اخلاقی دارن غریبه ایم

عب نداره قشنگم ماهی هر وقت از آب بگیری تازس 

بعدم شوهرت باید اینحور جاها پشتت باشه 

دفعه بعد جوابش بدیاااا رو نده که فکر نکنه چیزه خاصیه

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دقیقا هی جوابشو نمیدم هی هردفعه تکرار میکنه این بچس نمیفهمه

خیلی بیخود میکنه جوابش بدیااااا

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
2728
هر کس ک حرف زشتی میزنه شخصیت خودش رو زیر سوال برده  بی توجهی ب حرفهاشون و دایورت کردن بهترین ک ...

اخه هردفعه جواب نمیدم دوباره تکرار میکنه تو جمع هم بهم میخندن میگن این کجاش بچس 

عب نداره قشنگم ماهی هر وقت از آب بگیری تازس  بعدم شوهرت باید اینحور جاها پشتت باشه  دفعه ...

معمولا وقتایی که شوهرم نیس میگه چون شوهرم خیلی پشتمه مادرشم ازش میترسه نمیتونه جلو اون توهین کنه🥲

ایندفعه حتما میدم امیدوارم کردین

من اگه به مادرم شوهرم بگم تو نمی‌فهمی خون به راه میوفته مخصوصا تو جمع . باید ببینی اصلا تو خانواده هست که جواب بزرگتر رو بدی . به نظرم یه جوری مودبانه جوابش رو بده که بی احترامی هم نشه 

2740
خیلی بیخود میکنه جوابش بدیااااا

فک کردم تو جمع جوابشو دادن زشته بزرگتره ولی اونم اگه بزرگتره باید حرف زدن یاد بگیره دیگه راس میگی ایندفعه حتما جوابشو میدم

من اگه به مادرم شوهرم بگم تو نمی‌فهمی خون به راه میوفته مخصوصا تو جمع . باید ببینی اصلا تو خانواده ه ...

خب وقتی اون بی احترامی میکنه پس باید انتظار بی احترامی داشته باشه دیگه منم تو جمع خرد میشم خب برا خودم غرور دارم هی میگه نمیفهمه بچس

مثلا اونروز حرف از انتخابات بود جلو ۳۰ نفر گفتن تو نظرت چیه خب منم نظر خودمو گفتم که علیه نماینده مادرشوهرم اینا بود یهو جلو ۳۰ نفر گفت ول کنین بابا این چه میفهمه این عقلش نمیرسه که بچس 

خب منم جلو جمع بهم برخورد دیگه رفتم خونمون دیگم نیومدم پیشش خودش بعدا اومده بود منت کشی من نفهمیدم تو ناراحت میشی ولی من خیلی دلم شکست چون تو خانواده خودمون مامان بابام همیشه بهمون عزت نفس میدادن میگفتن خب نظر توهم محترمه اما نظر من اینه ولی نه مثل مادر شوهرم

خب وقتی اون بی احترامی میکنه پس باید انتظار بی احترامی داشته باشه دیگه منم تو جمع خرد میشم خب برا خو ...

من که میگم جوابش رو بده ولی محترمانه.  آخه میگم نکنه بعدا همسرت باهات دعوا کنه که چرا جواب مادرم رو دادی . چون شوهر من اینطوریه 

2706