2733
2734

من خودمم خوش چهره و جذابم اندامی هم بهم میایم ولی احساس میکنم ازم سره البته دوستام میگن ن بهم میاین

نمدونم چ کنم از سرم بره😕اون چشاش از من خوشگلتره ولی من لبو بینیم خوشگلتره اون سبزس من سفید جفتمون هم قد بلندیم تقریبا

بنظرتون چیکار کنم این حس از بین بره و اعتماد ب نفسم بیشتر بشه🥲

مطمعنی ۳۶۵ روزه ؟

شاید فقط اندازه ی۵روزشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مطمعنی ۳۶۵ روزه ؟ شاید فقط اندازه ی۵روزشه

کدوم فیلمع سینماییه؟ چرا همه دیدن جز من🥺

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2728
کدوم فیلمع سینماییه؟ چرا همه دیدن جز من🥺

۳۶۵ روز 

+۱۸

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اره بخدا حیف نمیتونم عکسشو بزارم

صورتشو تار کن 

ما از هیکلم میتونیم نظر بدیم😊

2738
2706