2737
2739
عنوان

کسی تاحالا قلعه ی ضحاک رفته؟؟

69 بازدید | 6 پست

یه جایی توی هشترود تبریز هست، فوق العاده خوفناکههه من پارسال تو قطار ساعت پنج صبح از اون منطقه عبور کردم و چیز ترسناکی رو دیدم، یه پیرمرد که عصای چوبی خوفناک تو دستش بود روی کوه ها یه قسمتی از قلعه مونده بود، فک کنید دم دمای طلوع آفتاب هوا گرگ و میش از بین تونل های سنگی قدیمی یه قلعه با قطار رد بشین، هنوز تو ذهنمه و برام جزو عجیبترین خاطره هاس، کلا اون قسمت از منطقه خیلی برام جالب بود انگار جزو ایران نیست، خیلی خیلی قدیمی و خونه های روستاییشم شبیه خونه های قدیمی روسیه بود، اگه کسی رفته اونجا یا اونجا زندگی میکنه ممنون میشم یه سری اطلاعات بهم بده چون خیلی برام جالب و عجیب بود

رفتم ولی چون به لطف پدرمادرم چیزی حالیم نبود نمیدونستم اونجا چخبره پس به چیزی دقت نکردم باز دم عموم گرم ما رو برد اونجا و به بچه هاش توضیح داد دخترعمومم تو ماشین بهم گفت که محل زندگی اجنه و ....

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم ولی چون به لطف پدرمادرم چیزی حالیم نبود نمیدونستم اونجا چخبره پس به چیزی دقت نکردم باز دم عموم ...

پس ترسی که داشتم از اونجا بی دلیل نبوده! خیلی خوفناک بود واسم 

2731
عزیزم اون اقا نگهبان اونجا هست و وقتی هوا تاریک میشه میره خونش،چیز ترسناکی نیس جای قشنگیمه

شما اونجا زندگی می‌کنید؟؟ آخه پیرمرده ریش های بلند و موهای بلند داشت ولی چهره ش رو نتونستم ببینم چون تاریک بود لباساشم از اون پیراهن های بلند قدیمی بود از زمان امامااا می‌پوشیدن اونجوری بود

شما اونجا زندگی می‌کنید؟؟ آخه پیرمرده ریش های بلند و موهای بلند داشت ولی چهره ش رو نتونستم ببینم چون ...

اونجا زندگی نمیکنم ولی سفر خیلی رفتم،اکثرا هم تو تاریکی شب باهمون آقا برمیگردیم از قلعه پایین